2011 08 16 0:00

TRYS MEDALIAI

Pasaulinėje vasaros universiadoje Kinijoje Lietuvos sportininkai jau iškovojo tris medalių komplektus. Sekmadienį auksą 200 m plaukimo rungtyje krūtine pelnė Giedrius Titenis, kuris distanciją finale įveikė kartu su Glennu Snydersu iš Naujosios Zelandijos - per 2 minutes 10,85 sekundės. Bronzos medalį laimėjo japonas Kazuki Otsuka (2:10,96).

Aukso ir bronzos medalius Lietuvai užvakar pelnė mažųjų dviračių kroso (BMX) atstovai. Moterų varžybų auksas atiteko Vilmai Rimšaitei (37,400 sek.), kuri finale aplenkė prizininkėmis tapusias ruses Mariną Bezchmelnovą (39,275 sek.) ir Margaritą Lomakovą (39,797 sek.). Trečiąją vietą vyrų varžybų finale užėmė ir bronzos apdovanojimą pelnė Tautvydas Biknius (32,731 sek.). Lietuvį finale aplenkė tik rusai Jevgenijus Kleščenka (31,654 sek.) ir Kirilas Jaškinas (32,587 sek.).

A LYGOJE - DVIVALDYSTĖ

Lietuvos futbolo A lygoje grįžo intriga. Šalies čempionato 21 turo centrinėje dvikovoje sekmadienį Panevėžyje lyderis "Ekranas" patyrė pirmą nesėkmę sezone - 1:2 pralaimėjo Vilniaus "Žalgiriui". Abi komandos dabar turi po 47 taškus ir dalinasi 1-2 vietomis. Tiesa, žalgiriečiai yra žaidę rungtynėmis daugiau. Po įvartį nugalėtojams pelnė kroatas Mario Grgurovičius (9 min.) ir Arminas Vaskela (50 min.). "Ekrano" gretose pasižymėjo legionierius iš Dramblio Kaulo Kranto Adama Fofana. Kiti 21 turo rezultatai: Marijampolės "Sūduva" - Klaipėdos "Atlantas" 5:2, "Klaipėda" - Pakruojo "Kruoja" 1:2, Tauragės "Tauras" - Alytaus "Dainava" 2:1, "Kaunas" - "Šiauliai" 0:1, "Mažeikiai" - Gargždų "Banga" 2:2.

A lygos lentelė

(rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

LINOS ŠUOLIS

Vakar paskelbtoje pajėgiausių planetos tenisininkių (WTA) klasifikacijoje 25 metų Lina Stančiūtė su 206 įskaitiniais taškais iš 308-osios vietos pakilo į 272-ąją. Per savaitę Lietuvos tenisininkė "uždirbo" 36 įskaitinius taškus. Šešiolikmetė Joana Eidukonytė su 11 taškų iš 1009-osios pozicijos pakilo į 1002-ąją. WTA reitingo lyderės poziciją išsaugojo lenkų kilmės Danijos atstovė Caroline Wozniacki (9915 tšk.), į antrą vietą pakilo Rusijos tenisininkė Vera Zvonariova (7045 tšk.), o į trečiąją poziciją nukrito nerungtyniaujanti belgė Kim Clijsters (6726 taškai).