2011 09 21 0:00

TRYS MEDALIAI

JAV vykusiame WSKA pasaulio šotokan karatė čempionate sėkmingai pasirodę Lietuvos sportininkai pelnė tris medalius. Sidabro apdovanojimą individualioje kata rungtyje ir bronzos medalį individualioje kumitė rungtyje jaunių amžiaus grupėje iškovojo Radviliškio "Kentauro" karatė klubo sportininkė Bernadeta Dauparaitė. Kata varžybose nugalėjo amerikietė A.Wong, o lietuvaitė atsiliko 0,6 balo. Antroji vieta tokio rango varžybose yra aukščiausias Lietuvos sportininkės laimėjimas per visą karjerą. Kumitė varžybose B.Daupataitė anksčiau laiko nugalėjo amerikietę, Afrikos atstovę, tačiau kovoje dėl vietos finale 0:1 pralaimėjo būsimai planetos čempionei M.Dent iš Anglijos. Bronzos medalį jaunimo individualioje kumitė rungtyje pelnė to paties klubo auklėtinis Armandas Bunius. Jis nugalėjo Kanados sportininką, anksčiau laiko įveikė švedą ir dvikovą su italu baigė lygiosiomis. Tačiau teisėjų sprendimu pergalė buvo skirta italui.

ATSISAKĖ LEGENDOS

Bulgarijos futbolo sąjunga (BFS) nusprendė nebepratęsti sutarties su šalies nacionalinės vienuolikės vyriausiuoju treneriu vokiečiu Lotharu Matthaeusu, kuriam tenka palikti užimamas pareigas. "L.Matthaeuso kontraktas nebus pratęstas. Jo vadovaujamos Bulgarijos rinktinės rezultatai blogi ir esama įtampos tarp trenerio bei kai kurių futbolininkų", - pareiškė BFS prezidentas Borislavas Michailovas. Legendinio Vokietijos futbolininko vadovaujami bulgarai 2012 metų Europos futbolo čempionato atrankos varžybų G grupėje yra priešpaskutiniai (5 taškai po 7 rungtynių) - ketvirti - ir neturi jokių galimybių žaisti finaliniame pirmenybių etape Lenkijoje bei Ukrainoje. 50-metis L.Matthaeusas praėjusių metų rugsėjo mėnesį tapo pirmuoju užsieniečiu nuo 1966 metų, kuriam buvo patikėtos nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiojo trenerio pareigos. "Per šiuos metus jis retai buvo Bulgarijoje ir tai galbūt turėjo įtakos nacionalinės ekipos pasirengimui ir rezultatams", - svarstė BFS vadovas.

IŠTRAUKTI LFF BURTAI

Antradienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje sostinėje ištraukti 2011-2012 metų sezono LFF taurės turnyro IV etapo burtai, suskirstę šešiolika komandų poromis. Rugsėjo 27 arba 28 dienomis tarpusavyje žais: 27 dieną - Kauno FBK "Kaunas" ir Vilniaus "Granitas" (II lygos Pietų zona), Klaipėdos "Jambo" (Sekmadienio futbolo lyga) - Kauno "Atletas" (I lyga), Kėdainių "Lifosa" (I) - Kuršėnų "Venta" (I), 28 dieną - Trakų "Trakai" (I) - Klaipėdos "Klaipėda", Vilniaus "Bekentas" - Vilniaus "Polonia" (abi II lygos Pietų zona), "Mažeikiai" - Alytaus "Dainava", Šilutės "Šilutė (I) - Kėdainių "Nevėžis" (I). IV etapo nugalėtojų LFF taurės turnyro aštuntfinalyje lauks aštuonios A lygos komandos - čempionas bei taurės savininkas Panevėžio "Ekranas", Marijampolės "Sūduva", Vilniaus "Žalgiris", Tauragės "Tauras", Šiaulių "Šiauliai", "Gargždų "Banga", Pakruojo "Kruoja" ir Klaipėdos "Klaipėda".