Neįprastame susitikime – nulinės Prancūzijos ir Šveicarijos lygiosios

2016 06 19 23:53

Grupių etapą baigė Prancūzijos ir Šveicarijos ekipos. Gana keistas susitikimas baigėsi lygiosiomis 0:0. Nors pats komandų žaidimas nebuvo išskirtinis, bet žiūrovai šios akistatos nepamirš dar ilgai.

Rungtynių metu Šveicarijos žaidėjai pakeitė net 5 suplyšusius marškinėlius, o antrąjame kėlinyje sprogo kamuolys. Rezultatas tiko abiejoms komandoms – Prancūzija liko pirmoje, o Šveicarija – antroje vietoje.

Dviprasmiškas P.Pogba. Prancūzijos rinktinės narys, skirtingai nei pirmąjame susitikime su Rumunija, buvo aktyvus ir pastebimas. Deja, tik pirmąjame kėlinyje. Paulas Pogba rezgė atakas, kurios neretai baigdavosi pavojingais smūgiais. Vienas tokių epizodų įvyko 17-ą rungtynių minutę. Tuomet po individualaus reido Paulas Pogba paleido tolimą šūvį, o šveicarus nuo įvarčio išgelbėjo skersinis. Deja, bet antrąjame kėlinyje šio prancūzo žvaigždė prigeso, žaidėjas nebebuvo toks pastebimas.

Puma. Šveicarijos rinktinė tikrai negalėtų pasigirti, jog jų aprangos yra tvirtos. Futbole gana retai pasitaiko atvėjų, kuomet žaidėjams plyšta marškinėliai. Panašu, jog šveicarams tai nėra toks neįprastas reiškinys – vien pirmame kėlinyje futbolininkams net tris kartus teko keisti marškinėlius, antrąjame – vienus. Matyt, dėl to kalti jų gamintojai arba ilgi prancūzų nagai.

Kamuolys. Plyštančios aprangos nebuvo vienintėlis kuriozas šiose rungtynėse. Į kovą dėl kamuolio šoko Antoine Griezmannas ir Valonas Behrami. Pastarasis kulnu pataikė į kamuolį ir šis... sprogo. Kaip dažnai futbolo rungtynėse pamatysi 4 suplyšusius marškinėlius ir sprogusį kamuolį?

Optinė apgaulė. Nors po pirmo kėlinio atrodė, kad ilgiau kamuolį kontroliuoja Prancūzija (kuri, tiesa, pirmavo ir pagal smūgius į vartų pusę 8–6), tai buvo tik vizualinė apgaulė. Pirmąjame kėlinyje būtent šveicarai laimėjo kamuolio kontrolės statistikos dalyje – 56% prieš prancūzų 44%.

Prancūzija – Šveicarija : (0:0)

Geltonos kortelės – Adilas Rami 25min., Laurentas Koscielny 83min. (Prancūzija).

Stade de France stadionas, Saint-Denisas.

Teisėjai – Damiras Skomina, Jure Praprotnikas ir Robertas Vukanas (Slovėnija)