Norai prasilenkė su galimybėmis

2011 08 26 0:00
"Ekranas" (dešinėje R.Radavičius) vakar baigė pasirodymą Europoje.
Tomo Stasevičiaus (tst-foto.lt) nuotrauka

Panevėžio "Ekrano" viltys tapti pirmuoju Lietuvos futbolo klubu, patekusiu į UEFA Europos lygos grupės varžybų etapą liko tik gražiais ketinimais.

Europos lygos atrankos etape "Ekranas" susitiko su Tel Avivo "Hapoel" klubu iš Izraelio. Pirmojoje dvikovoje namie panevėžiečiai prieš savaitę laimėjo 1:0. Tačiau vakar Tel Avive vykusioje atsakomojoje dvikovoje "Hapoel" pasiekė įtikinamą revanšą - 4:0.

Tel Avivo ekipa nuo susitikimo pradžios perėmė iniciatyvą ir užgulė Lietuvos čempionų vartus. "Ekrano" žaidėjai bejėgiškai blaškėsi aikštėje, o gynėjai darė vieną klaidą po kitos. Ir jei ne patikimas vartininko Emilijaus Zubo žaidimas, rezultatas galėjo būti gerokai didesnis.

Pirmąjį įvartį "Hapoel" įmušė 37 minutę, kai po perdavimo iš krašto tiksliu smūgiu galva pasižymėjo Elory Cohenas. Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė ir "Ekranas" greitai praleido antrąjį įvartį. 53 minutę po dar vieno perdavimo iš krašto Dainius Gleveckas paliko be priežiūros Omerą Damari ir šis nekliudomas smūgiavo tiksliai.

"Hapoel" toliau dominavo aikštėje, o "Ekrano" žaidėjai nesėkmingai bandė ką nors pakeisti. 83 minutę trečią įvartį įmušė Toto Tamuzas, o baigiantis dvikovai, tašką padėjo Mahranas Lala.

"Hapoel" šventė įtikinamą pergalę ir pateko į pagrindines Europos lygos varžybas. Jų burtai bus traukiami šiandien UEFA būstinėje Šveicarijoje.

"Ekranas" vakar žaidė tokia sudėtimi: E.Zubas, G.Tomkevičius, I.Dedura, D.Gleveckas (70' A.Vertelis), M.Samusiovas, A.Kučys, A.Jokšas, R.Radavičius, M.Andelkovičius (79' M.Alonso), U.Umeh, A.Velička (57' A.Fofana).