Norvegai iš "Chelsea" atėmė taškų

2007 09 20 0:00
Čempionų lygos pirmajame ture staigmeną pateikė Norvegijos "Rosenborg" komanda (balti marškinėliai), mačą su "Chelsea" (Anglija) svečiuose baigusi lygiosiomis.

Antradienį aštuoneriomis rungtynėmis prasidėjo 2007-2008 metų UEFA Čempionų lygos futbolo turnyras, kuriame dalyvauja 32 komandos, suskirstytos į aštuonias grupes.

Staigmeną pirmajame ture pateikė Trondheimo "Rosenborg" (Norvegija) komanda, per B grupės rungtynes sugebėjusi svečiuose iškovoti tašką su Londono "Chelsea" (Anglija) klubu - lygiosios 1:1 (1:0). Šeimininkams neišnaudojus progų pirmojo kėlinio viduryje svečiai sensacingai išsiveržė į priekį - po baudos smūgio kamuolį į Petro Čecho vartus nukreipė Miika Koppinenas. Antrajame kėlinyje po Florento Malouda perdavimo Andrijus Ševčenka smūgiu galva išlygino rezultatą. Norvegai, kurie iki tol per 24 rungtynes grupių etape buvo iškovoję vos vieną pergalę, atsilaikė ir išsivežė tašką.

Per kitą šios grupės dvikovą "Valencia" (Ispanija) išvykoje 1:0 (0:0) įveikė Gelzenkircheno "Schalke 04" (Vokietija) ekipą.

Pergalingai D grupės turnyrą pradėjo taurės savininkas "AC Milan" (Italija) klubas, jis namie 2:1 (2:0) įveikė Lisabonos "Benfica" (Portugalija) vienuoliktuką. Įvarčius nugalėtojams pelnė Andrea Pirlo (9 min.) ir Filippo Inzaghis (24). Svečiai sušvelnino rezultatą susitikimo pabaigoje po taiklaus Nuno Gomeso (90+2 min.) smūgio.

Per kitas D grupės rungtynes Donecko "Šachtar" (Ukraina) futbolininkai savo aikštėje 2:0 (2:0) nugalėjo Glazgo "Celtic" (Škotija) ekipą. Po įvartį į varžovų vartus įmušė Brandao (6 min.) ir Cristiano Lucarellis (8).