Olandija sutriuškino Ispaniją 5:1

2014 06 13 23:53
Ispanijos rinktinės vartininkas Ikeras Casillasas kamuolį iš savo vartų turėjo traukti net penkis kartus. Reuters/Scanpix nuotrauka

Po pirmo kėlinio tokio rezultato niekas nesitikėjo. Pirmąjį įvartį pirmose pasaulio futbolo čempionato B grupės rungtynėse 27 minutę įmušė ispanai.

Vienintelį įvartį pasaulio čempionų titulą ginantiems ispanams 27 minutę pelnė Xabi Alonso, įmušęs 11 metrų baudinį, skirtą po Stefano de Vrijo pražangos prieš Diego Costą. Tiesa, olandas ispanų puolėjo koją užkabino netyčia – po teisėjo sprendimo už šį nusižengimą skirti 11 metrų baudinį socialiniuose tinkluose vėl užvirė diskusijos dėl teisėjavimo kokybės pasaulio futbolo pirmenybėse.

Prieš pat kėlinio pabaigą (44 minutę) rezultatą išlygino Robinas van Persie.

Antroje rungtynių pusėje olandai pasižymėjo dar keturis kartus: 53 minutę pasižymėjo Arienas Robbenas, 64 minutę - S. de Vrijas, 72 minutę dar vieną įvartį įmušė R. van Persie, o 80 minutę - A. Robbenas. Olandai šventė pergalę rezultatu 5:1 (1:1) ir tapo rimčiausiais pretendentais laimėti pasaulio pirmenybių B grupės varžybas.