Paaiškėjo dar dvi aštuntfinalio dalyvės

2014 06 24 6:50
Brazilijos rinktinės puolėjas Neymaras džiaugiasi po pelnyto įvarčio. AFP/Scanpix nuotrauka

2014 metų pasaulio futbolo čempionato A grupėje sužaistos paskutinės dvejos rungtynės. Jų laimėtojai iškovojo kelialapius į pirmenybių aštuntfinalius.

Sostinės nacionaliniame stadione pirmenybių šeimininkai brazilai 4:1 (2:1) sutriuškino Kamerūno rinktinę.

Į priekį brazilus 17 rungtynių minutę išvedė rinktinės puolėjas Neymaras, bet jau 26 minutę rezultatą išlygino Joelis Matipas.

Tačiau po to įvarčius mušė jau tik Brazilijos futbolininkai. 35 minutę dar kartą pasižymėjo Neymaras, 49 minutę Kamerūno vartininką nuginklavo Fredas, o 84 minutę paskutinį rungtynių įvartį įmušė Fernandinho.

Kitose grupės rungtynėse meksikiečiai 3:1 (0:0) nugalėjo Kroatijos futbolininkus.

Pirmas mačo įvartis krito tik 72 minutę, kai pasižymėjo Rafaelis Marquezas. Po trijų minučių meksikiečių persvarą padvigubino Andresas Guarardo, 82 minutę dar vieną įvartį Meksikos rinktinei įmušė Javieras Hernandezas.

87 minutę rezultatą dar spėjo sušvelninti Ivanas Perišicius.

Brazilijos ir Meksikos rinktinės grupės varžybose iškovojo po 7 taškus. Dėl geresnio įmuštų ir praleistų įvarčių santykio pirmą vietą turnyrinėje lentelėje užėmė varžybų šeimininkai. Treti liko kroatai su 3 taškais, Kamerūno futbolininkai namo grįš neiškovoję nė taško.

Aštuntfinalyje Brazilijos rinktinė susitiks su Čilės futbolininkais, meksikiečiai - su Olandijos rinktine.