Paaiškėjo visos aštuntfinalių poros

2014 06 27 6:55
Lygiosios su Rusija užtikrino Alžyrui vietą aštuntfinalyje. Reuters/Scanpix nuotrauka

Brazilijoje vykstančiose pasaulio futbolo pirmenybėse baigėsi grupių varžybos. Paskutines santykius išsiaiškino H grupės komandos.

Trečią pergalę iš eilės ketvirtadienį iškovojo Belgijos rinktinė. Ji rezultatu 1:0 (0:0) įveikė Pietų Korėjos futbolininkus.

Korėjiečiai visą antrąjį kėlinį aikštėje turėjo kiekybinį persvarą. Prieš pat rungtynių pertrauką raudoną kortelę užsidirbo belgų saugas Stevenas Defouras. Tačiau įvartį šiame mače pavyko įmušti tik Belgijos rinktinei, kai 78 minutę korėjiečių vartininką nuginklavo Janas Vertonghenas.

Antrą vietą grupės turnyrinėje lentelėje užėmė Alžyro futbolininkai, ketvirtadienį sužaidę lygiosiomis 1:1 (0:1) su Rusijos rinktine.

Rusai šiose rungtynėse į priekį išsiveržė jau 6 minutę po taiklaus Aleksandro Kokorino smūgio galva.

Išlyginti rezultatą Alžyro futbolininkai sugebėjo 60 minutę. Įvartį taip pat galva įmušė Islamas Slimani.

Po ketvirtadienio rungtynių alžyriečių sąskaitoje yra 4, rusų - 2, korėjiečių - 1 taškas.

Grupės nugalėtojai belgai aštuntfinalyje susitiks su Jungtinių Valstijų futbolininkais, alžyriečių laukia akistata su vokiečiais.

Kitos aštuntfinalių poros: Brazilija – Čilė, Olandija – Meksika, Kolumbija – Urugvajus, Kosta Rika – Graikija, Prancūzija – Nigerija, Argentina – Šveicarija, Vokietija – Alžyras ir Belgija – JAV.