Paragvajų sutriuškinusi Argentina užsitikrino vietą pasaulio čempionate

2013 09 11 11:32
Reuters/Scanpix nuotrauka

Lionelis Messi sėkmingai realizavo du 11 metrų baudinius, o 5:2 Paragvajaus rinktinę sutriuškinusi Argentina iškovojo bilietą į 2014 m. pasaulio futbolo čempionatą Brazilijoje.

Aštuonias pergales keturiolikoje žaistų rungtynių turinti Argentina (29 tšk.) likus dviem etapams užsitikrino ir vienvaldės Pietų Amerikos zonos atrankos turnyro lyderės statusą.

„Žinojome, kaip sunku yra iškovoti šį kelialapį, todėl nuo pat pradžių labai stengėmės. Čia yra mūsų atpildas to darbo, kurį gerai atlikome“, - teigė L.Messi.

Argentina 5 - 2 Paragvajus

12' [1 - 0] Lionelis Messi (11 m)

17' [1 - 1] Jose Arielis Nunezas

32' [2 – 1] Sergio Aguero

50' [3 – 1] Angelis Di Maria

52' [4 – 1] Lionelis Messi (11 m)

86' [4 – 2] Roque Santa Cruzas

90' [5 – 2] Maxi Rodriguezas

...

Turnyre, kuriame dalyvauja devynios ekipos, sužaisti dar trys mačai. Bolivija ir Ekvadoras sužaidė lygiosiomis 1:1, Urugvajus 2:0 nugalėjo Kolumbiją, o Venesuela 3:2 palaužė Peru.

Bolivija 1 - 1 Ekvadoras

47' [1 - 0] Jaime Arrascaita

58' [1 - 1] Felipe Caicedo (11 m)

Urugvajus 2 - 0 Kolumbija

77' [1 - 0] Edinson Cavani

80' [2 - 0] Cristian Stuani

Venesuela 3 - 2 Peru

20' [0 - 1] Paolo Hurtado

37' [1 - 1] Salomon Rondon

62' [2 - 1] Cesar Gonzalez (11 m)

77' [3 - 1] Romulo Otero

89' [3 - 2] Carlos Zambrano

Į finalinį pasaulio čempionato etapą Brazilijoje pateks keturios geriausios turnyro komandos, o penktojoje pozicijoje likusi vienuolikė dėl kelialapio į planetos pirmenybes kovos su penktąją vietą užėmusia Azijos ekipa.

Pietų Amerikos zonos atrankos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):