Pasaulio futbolo čempionato atrankos starte - lygiosios su slovakais

2012 09 08 8:19
Užsienio spaudos nuotr.

2014 metų Pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybas Lietuvos rinktinė pradėjo penktadienį Vilniuje. Su pirmąja varžove - Slovakijos komanda - teko išsiskirti taikiai 1:1 (1:1).

Jau 18-tą rungtynių minutę lietuviai išsiveržė į priekį. Po įspūdingo Sauliaus Mikoliūno perdavimo į baudos aikštelę, tiksliu smūgiu galva varžovų vartininką nuginklavo Marius Žaliūkas.

Tačiau priešininkai nesuteikė lietuviams galimybės pasidžiaugti įgytu pranašumu net per rungtynių pertrauką. 41 min. lietuviai suklydo besigindami ir slovakas Marekas Sapara išlygino rezultatą.

Brazilijoje vyksiančio Pasaulio futbolo čempionato atrankos G grupėje Lietuvos atstovai rungtyniauja su Slovakijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Lichtenšteino, Latvijos ir Graikijos rinktinėmis. Būtent pastarąją rugsėjo 11 d. Pirėjuje bandys įveikti mūsų šalies futbolininkai.

Penktadienį vykusiose kitose grupės rungtynėse Lichtenšteinas net 1:8 (0:4) pralaimėjo Bosnijai ir Hercegovinai, o Latvija 1:2 (1:0) turėjo pripažinti Graikijos komandos pranašumą.