Paskutiniai į ketvirtfinalio traukinį įšoko „Bayern“ ir „Malaga“ klubai

2013 03 14 8:42
Arjeno Robbeno (dešinėje) pasiaukojantis žaidimas neišgelbėjo Miuncheno "Bayern" nuo pralaimėjimo "Arsenal". /Reuters/Scanpix nuotrauka

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo žaidžiami paskutiniai atsakomieji aštuntfinalio mačai. Po jų paaiškėjo, kad vietas ketvirtfinalyje užsitikrino Miuncheno „Bayern“ ir „Malaga“ klubai.

Bene didžiausią dėmesį sutraukė dviejų grandų – Miuncheno „Bayern“ ir Londono „Arsenal“ kova, kuri pirmajame mače pasibaigė rezultatu 1-3 bavarų naudai.

Jau nuo mačo pradžios „kanonieriai“ spaudė varžovus ir bandė įmušti. Ir jiems vis dėlto pavyko – 3 minutę po Theo Walcotto perdavimo iš dešiniojo krašto, kamuolys pasiekė Olivierį Giroudą, o šis jį pasiuntė į vartų tinklą iš arti.

Vėliau visą kėlinį geriau atrodė „Allianz Arena“ šeimininkai, tačiau jų smūgiai skriejo toli nuo tikslo. Tik 5 smūgiai iš 23 smūgiuotų, skriejo į vartų plotą.

Antrajame kėlinyje realiausią progą išlyginti rezultatą turėjo Arjenas Robbenas, tačiau po puikaus Thomaso Mullerio perdavimo kulniuku, jis nerealizavo šanso – vartininkas Lukaszas Fabianskis sureagavo puikiai.

„Arsenal“ sunkiai sekėsi patekti į varžovų baudos aikštelę, tačiau antrajame kėlinyje jie neišnaudojo puikios progos, kai Gervinho sužaidęs sienele su Aaronu Ramsey, nesugebėjo įveikti „Bayern“ vartininko Manuelio Neuerio.

Visgi, londoniečiai sugebėjo pasinaudoti proga, kai buvo keliamas kampinis – po Santi Cazorla perdavimo, įvartį galva pelnė Laurentas Koscielny. Tai atgaivino svečių viltis, tačiau jų spaudimas nepasiteisino ir „Bayern“ šventė pergalę dėl svečiuose įmuštų įvarčių.

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/gwh4ewvu3OM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Kitame mače „Malaga“ turėjo problemų su „Porto“ klubu – jie pirmajį mačą Portugalijoje pralaimėjo 0-1, tad jiems reikėjo bent įvarčio.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Ispanijos klubo lyderis Isco puikiai pasinaudojo gauta galimybe ir išlygino bendrą serijos rezultatą, kai po Manuelio Iturros perdavimo, smūgiavo į viršutinį kampą.

Antrajame kėlinyje „Porto“ prisidarė dar daugiau problemų, kai 49 minutę Stevenas Defouras gavo raudoną kortelę ir svečiai liko žaisti mažumoje.

Tuo „Malaga“ pasinaudojo, nepaisant to, kad jų varžovai turėjo taip pat šansų įmušti – 77 minutę Roque Santa Cruzas po Isco perdavimo nuo kampinio gairelės, užbaigė ataką smūgiu galva.

Malagos miesto komanda pirmą kartą žengė į Europos taurių ketvirtfinalį, bendru rezultatu 2-1, įveikdama Portugalijos čempionus.

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/AENlRVw29W8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

„Bayern“ 0 – 2 „Arsenal“

(bendras rezultatas 3-3)

3‘ [0 – 1] Olivier Giroud

85‘ [0 – 2] Laurent Koscielny

„Malaga“ 2 – 0 „Porto“

(bendras rezultatas 2-1)

43‘ [1 – 0] Isco