Pergalingas mažeikiškių debiutas

2006 09 13 0:00

Lietuvos salės futbolo čempionas Mažeikių "Naftos" klubas pergalingai pradėjo UEFA turnyro atrankos etapo D grupės varžybas. Pirmadienį Kauno sporto halėje "Nafta" 8:1 (3:0) sutriuškino Vokietijos "Munster" komandą.

Antanas Bulošas pelnė tris įvarčius (27, 30 ir 35 min.), o po kartą pasižymėjo Kęstutis Nepas (10 min.), Antanas Tautvydas (14 min.), Mindaugas Dėlkus (19 min.), Andrius Žukovas (36 min.), Aurelijus Vekerotas (39 min.). Vokiečiai vienintelį įvartį 26-ą minutę įmušė iš 6 metrų baudinio.

Vokietijos komandos futbolininkai buvo sutelkę dėmesį į gynybą, kurią pavyko pralaužti pirmo kėlinio viduryje. Vėliau "Naftos" persvara buvo akivaizdi.

Per kitas pirmojo turo rungtynes Nikosijos "Parnassos" (Kipras) 5:1 (2:1) įveikė "Eugendorf" (Austrija).

Šiandien 20 valandą "Nafta" žais su Austrijos komanda, o prieš tai vyks Kipro ir Vokietijos futbolininkų mačas.

Paskutinio turo varžybos Kauno sporto halėje bus žaidžiamos ketvirtadienį. Per rytdienos "Naftos" ir "Parnassos" ekipų dvikovą paaiškės varžybų nugalėtojas, įgysiantis teisę spalio 10-15 dienomis Čekijoje dalyvauti UEFA turnyro pirmajame etape. Jei mažeikiškiai Kaune iškovos pirmąją vietą, tai pirmajame etape jų varžovai bus komandos iš Čekijos, Baltarusijos ir Gruzijos.