Permainingi draugiškų rungtynių rezultatai

2008 03 28 0:00

Trečiadienį sužaistos 32 draugiškos tarptautinės rungtynės. Jėgas išbandė ir keturios su Lietuvos rinktine FIFA Pasaulio futbolo čempionato atrankos 7 grupėje esančios rinktinės: Prancūzija, Rumunija, Serbija ir Austrija. Nerungtyniavo tik Farerų salų komanda.

Prancūzijos rinktinė principinėje dvikovoje palaužė naujojo trenerio Fabio Capello vadovaujamą Anglijos rinktinę, o Rumunija sutriuškino būsimą Lietuvos varžovę Rusijos komandą. Viena iš Europos futbolo čempionato organizatorių Austrijos rinktinė tik rungtynių pabaigoje nusileido galingai Olandijos rinktinei. Staigmena tapo Serbijos rinktinės pralaimėjimas namie rungtyniavusiems ukrainiečiams.

Paryžiaus "Stade de France" stadione Prancūzijos nacionalinė rinktinė susikovė su Anglijos komanda. Įpusėjus pirmam kėliniui į baudos aikštelę įbėgusį Nicolas Anelką pargriovė vartininkas Davidas Jamesas, ir arbitras skyrė 11 metrų baudinį. Frankas Ribery smūgiavo taikliai. Tai ir lėmė Prancūzijos pergalę.

Įvarčių lietus užfiksuotas per Austrijos ir Olandijos rinktinių susitikimą. Jau po 20 minučių šeimininkai pirmavo 3:0. Tačiau Marco van Basteno auklėtiniai netruko atsitiesti. Antrą kėlinį "Ajax" klubo gynėjas J.Heitingas tiksliu smūgiu sumažino skirtumą iki minimumo, o po keitimo pasirodęs Janas Venegooras of Hasselinkas rezultatą išlygino. Likus žaisti 4 minutes J.K.Huntelaaras taikliai galva smūgiavo į austrų vartus, ir Olandija iškovojo neįtikėtiną pergalę 4:3.

Trečiadienio rungtynių statistika:

Alžyras - Kongo Demokratinė Respublika 0:1; Bulgarija - Suomija 2:1; Estija - Kanada 2:0; Vengrija - Slovėnija 0:1; Lietuva - Azerbaidžanas 1:0; Ukraina - Serbija 2:0; PAR - Paragvajus 3:0;

Izraelis - Čilė 1:0; Armėnija - Kazachstanas 1:0; Egiptas - Argentina 0:2; Tunisas - Dramblio Kaulo Krantas 2:0; Moldova - Albanija (atidėtos); Baltarusija - Turkija 2:2; Rumunija - Rusija 3:0; Malta - Lichtenšteinas 7:1; Juodkalnija - Norvegija 3:1; Andora - Latvija 0:3; Slovakija - Islandija 1:2; Bosnija ir Hercegovina - Makedonija 2:2; Danija - Čekija 1:1; Liuksemburgas - Velsas 1:2; Austrija - Olandija 3:4; Lenkija - JAV 0:3; Portugalija - Graikija 1:2; Belgija - Marokas 1:4; Brazilija - Švedija 1:0; Šiaurės Airija - Gruzija 4:1; Šveicarija - Vokietija 0:4; Gana - Meksika 1:2; Prancūzija - Anglija 1:0; Škotija - Kroatija 1:1; Ispanija - Italija 1:0.