Pirmasis "Arsenal" triumfas

2007 12 07 0:00
Buenos Airių "Arsenal" futbolininkai (raudoni marškinėliai) kovojo pasiaukojamai ir pirmą kartą per klubo istoriją triumfavo "Copa Sudamericana" turnyre.

"Copa Sudamericanos" futbolo taurę pirmą kartą iškovojo prieš 50 metų įkurtas Buenos Airių "Arsenal" klubas iš Argentinos. Šis turnyras yra analogiškas UEFA čempionų lygos varžyboms.

Atsakomąsias finalo rungtynes "Arsenal" namie 1:2 (0:1) pralaimėjo Tolukos "Americos" (Meksika) klubui, bet viską lėmė argentiniečių pirmo mačo pergalė 3:2 (1:1) Meksikoje. Esant lygiam bendram dvejų rungtynių rezultatui, Buenos Airių komandai pranašumo suteikė daugiau varžovų aikštėje įmuštų įvarčių.

Per antrą finalo mačą Meksikos futbolininkai antro kėlinio viduryje pirmavo 2:0. 18-ą min. "Arsenal" žaidėjas Christianas Diazas įsimušė įvartį į savo vartus, o 64-ą min. pasižymėjo Juanas Silva.

Martinas Andrizzis rezultatą sušvelnino 83-ią minutę. To užteko argentiniečių triumfui.

89-ą min. už nesportišką elgesį iš aikštės buvo pašalinti du "Americos" futbolininkai - Lucasas Castromanas ir Duilio Davino.

Gruodžio 7-16 dienomis Japonijoje vyks pasaulio klubų čempionatas. Čempionų lygos nugalėtojas "Milan" (Italija) ir ankstesniojo "Copa Sudamericana" turnyro laimėtojas Buenos Airių "Boca Juniors" (Argentina) prie čempionato prisidės nuo pusfinalio varžybų.