Po nesėkmingos pradžios – garbingas bosnių pasipriešinimas

2014 06 16 7:09

Pirmose Brazilijoje vykstančio pasaulio futbolo čempionato F grupės rungtynėse legendiniame Rio de Žaneiro "Maracanos" stadione Argentinos futbolininkai 2:1 (1:0) įveikė Bosnijos ir Hercegovinos rinktinę.

Pirmosios istorijoje Bosnijos ir Hercegovinos rungtynės pasaulio futbolo čempionate prasidėjo tragiškai. Po argentiniečių baudos smūgio jau 3 minutę bosnių gynėjas Seadas Kolasinacas nukreipė kamuolį į savus vartus.

Tačiau Bosnijos ir Hercegovinos futbolininkai nepalūžo ir kaip lygūs su lygiais kovojo su viena pirmenybių favoričių Argentinos rinktine.

Vis tik 65 minutę argentiniečiai padvigubino savo persvarą po taiklaus komandos kapitono Lionelio Messi smūgio.

85 minutę bosniams pavyko sušvelninti rezultatą, kai kamuolį tarp argentiniečių vartininko Sergio Romero kojų pasiuntė Vedadas Ibiševicius. Rungtynės baigėsi Argentinos rinktinės pergale 2:1.

Kitose F grupės rungtynėse pirmadienį susitiks Irano ir Nigerijos futbolininkai.