LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIA

Portugalija ir JAV sužaidė lygiosiomis

C. Ronaldo šiame čempionate nepateisina daugelio žaidėjų vilčių. Reuters/Scanpix nuotrauka

G grupės rungtynėse tarp JAV ir Portugalijos rinktinių po įtemptos kovos užfiksuotos lygiosios 2:2 (0:1).

Pirmasis mačo įvartis krito jau 5-ą minutę, kuomet JAV ekipos gynėjo klaida pasinaudojęs Nani pelnė pirmą portugalų įvartį šiame čempionate.

Antrame kėlinyje iniciatyvą perėmę amerikiečiai ne tik išlygino rezultatą, bet jį ir persvėrė. Po įvartį pelnė Jermaine'as Jonesas ir Clintas Dempsey.

Paskutinėmis dvikovos sekundėmis perdavimą atliko Cristiano Ronaldo, o įvartį pelnęs Silvestre'as Varela išplėšė portugalams tašką.

Dėl nuo mūsų nepriklausančių techninių kliūčių dalintis šiuo straipsniu laikinai negalima. Atsiprašome...