Prancūzai nepaliko abejonių

2014 06 15 23:52
Karimas Benzema AFP/Scanpix nuotrauka

Prancūzijos ir Hondūro rinktinių mače nuo pat pradžių nekilo abejonių, kuri komanda stipresnė. Prancūzai, vedami Karimo Benzema, iškovojo įtikinamą pergalę 3:0 (1:0).

Antrose pasaulio futbolo čempionato E grupės rungtynėse prancūzai parodė, kad šios šalies futbolas yra aukštesnio lygio. Jie kontroliavo kamuolį 68 proc. rungtynių laiko, smūgiavo 20 kartų (Hondūras - 4), iš jų į vartų plotą - 10 (Hondūras - 2).

Prancūzams padėjo ir raudona kortelė, kurią 43 minutę išvydo Hondūro rinktinės saugas Wilsonas Palaciosas. Būtent po jo pražangos baudos aikštelėje pirmą įvartį iš 11 metrų baudinio 45 minutę įmušė K. Benzema.

Antrą įvartį į savo vartus įmušė Hondūro rinktinės vartininkas Noelis Valladaresas, nesugebėjęs pagauti po K. Benzema smūgio nuo virpsto atšokusio kamuolio. Trečią įvartį prancūzams 72 minutę vėl pelnė K. Benzema.

Pirmose grupės rungtynėse Šveicarija rezultatu 2:1 nugalėjo Ekvadoro rinktinę.