Prancūzai nokautavo šveicarus

2014 06 21 0:11

E grupės mače Prancūzija lengvai susidorojo su šveicarų gynyba ir laimėjo mačą triuškinančiu rezultatu 5:2 (3:0). Viskas buvo aišku jau po pirmojo kėlinio, o šveicarai nuo tragiško rezultato išsigelbėjo atsipalaidavus prancūzams.

Jau po 18 minučių prancūzai per 2 minutes įmušė 2 įvarčius. Pradžioje rezultatą savo ekipos naudai „atidarė“ O.Giroud, o jau po minutės sekė G.Matuidiįvartis.

32-ąją rungtynių minutę prancūzai galėjo patrigubinti skirtumą, tačiau 11 metrų baudinį užsidirbęs K.Benzema pats atsistojo prie kamuolio ir nesugebėjo pergudrauti vartininko.

Tačiau dar pirmame kėlinyje prancūzai įmušė ir trečiąjį įvartį. Po pertraukos Prancūzija baigė triuškinti varžovus, įmušę 5:0, tačiau atsipalaidavo ir leido šveicarams sušvelninti skirtumą. Per keturias minutes Šveicarija įmušė 2 kartus.