Rekordinis "Milan" klubo triumfas

2007 09 03 0:00

"Milan" klubas rekordinį penktą kartą iškovojo Europos futbolo Supertaurę. Čempionų lygos nugalėtojai Monake 3:1 (0:1) įveikė UEFA taurės savininkę "Sevillą".

Ispanijos klubas laimėjo pirmąjį kėlinį, kai 15-ą minutę po kampinio pasižymėjo brazilas Renato. Po pertraukos Italijos rinktinės puolėjo Filippo Inzaghi (56 min.), saugo iš Čekijos Mareko Jankulovskio (62 min.) ir brazilo Kaka (87 min.) įvarčiai nulėmė įtikinamą "Milan" pergalę.

Šios Supertaurės rungtynės tapo praėjusią savaitę mirusio "Sevillos" 22 metų gynėjo Antonio Puertos pagerbimu. Mačas prasidėjo tylos minute, o ant abiejų komandų futbolininkų marškinėlių buvo užrašyta šio futbolininko pavardė.

Pernai Supertaurės rungtynes laimėjo "Sevilla", 3:0 sutriuškinusi kitą Ispanijos "Barcelonos" klubą. "Milan" šį trofėjų iškovojo po ketverių metų pertraukos. Šiai Italijos ekipai Supertaurė atiteko dar 1989, 1990, 1994 metais. Nė vienas kitas klubas šiose varžybose penkis kartus nėra triumfavęs.