S. Aguero sugrąžino viltį „Man City“ klubui, „Chelsea“ pasityčiojo iš „Schalke“

2014 11 25 21:54
Sergio Aguero. AFP/Scanpix nuotrauka

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą buvo sužaisti dar šeši grupių etapo mačai. Daugiausiai dėmesio sulaukė „Manchester City“ ir Miuncheno „Bayern“ rungtynės. Jose po itin atkaklios kovos sugebėjo triumfuoti Sergio Aguero vedamas „Man City“ klubas, kuris rezultatu 3-2 įveikė „Bayern“ ir taip padidino savo šansus žengti į Čempionų lygos aštuntfinalį.

Svečiai iš Miuncheno pirmieji surengė pavojingą ataką, bet Sebastianas Rode 9 minutę nesugebėjo nuginkluoti Joe Harto.

20 mačo minutę „Bayern“ gynėjas Mehdi Benatia prasižengė savo baudos aikštelėje ir gavo raudoną kortelę, o į „Bayern“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. „Man City“ pasinaudojo šia proga ir Sergio Aguero išvedė šeimininkus į priekį. „Bayern“ taip pat atliko keitimą ir vietoje S.Rode į aikštę žengė gynėjas Dante.

„Man City“ stengėsi pasinaudoti kiekybine persvara ir padidinti savo pranašumą. 35 minutę gerą šansą tai padaryti turėjo Frankas Lampardas, bet veteranas smūgiavo šalia vartų.

Tuo metu „Bayern“, nors ir turėjo vienu žaidėju mažiau, sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir persverti jį savo naudai. 40 minutę išlyginamąjį įvartį puikiu baudos smūgiu pelnė Xabi Alonso, o 45 minutę svečius į priekį išvedė Robertas Lewandowskis, kuris atliko puikų smūgį galva po Jerome Boatengo perdavimo.

Antrąjį kėlinį „Man City“ stengėsi pradėti dar aktyviau. Gan greitai smūgį atliko Jesusas Navasas, bet Manueliui Neueriui tai problemų nesukėlė. Po kelių minučių smūgiavo ir Jamesas Milneris, tačiau jis nepataikė į vartus.

„Bayern“ ilgą laiką sėkmingai gynėsi, bet 85 minutę „Man City“ visgi išlygino rezultatą. Iniciatyvos ėmėsi ne kas kitas, o tas pats S.Aguero, kuriam antrą kartą pavyko nuginkluoti M.Neuerį.

Negana to, S.Aguero per pridėtą teisėjo laiką įmušė ir trečią įvartį ir taip išvedė „Man City“ į priekį. Daugiau įvarčių šiame mače pelnyta nebuvo ir „Man City“ klubas susigrąžino viltis žengti į Čempionų lygos aštuntfinalį, nes dabar klubas turi 5 taškus, o tiek pat turi ir CSKA bei „Roma“ klubai.

Kitame šios dienos mače „Chelsea“ klubas užsitikrino savo vietą Čempionų lygos aštuntfinalyje, kuomet svečiuose net 5-0 sutriuškino Gelzenkircheno „Schalke“ ekipą. Jau pirmą mačo minutę „Chelsea“ surengė pavojingą kontrataką, tačiau Diego Costa smūgis buvo atremtas ir „Chelsea“ uždirbo kampinį. Tą kampinį „Chelsea“ nuostabiai išnaudojo ir Johnas Terry smūgiu galva išvedė svečius į priekį.

„Chelsea“ toliau žaidė aktyviai ir rengė pavojingas atakas, bet 13 minutę „Schalke“ vos neišlygino rezultato, bet po rikošeto kamuolys atsimušė į skersinį.

Po šios varžovų atakos „Chelsea“ toliau tęsė savo dominavimą ir 29 minutę padvigubino persvarą. Po itin gražios atakos pasižymėjo brazilas Willianas.

Kėlinio pabaigoje „Chelsea“ turėjo dar kelias puikias progas, bet nei Oscarui, nei D.Costai nepavyko įmušti įvarčio. Visgi 44 minutę patys „Schalke“ žaidėjai nukreipė kamuolį į savus vartus. Tai padarė Janas Kirchhoffas, todėl po pirmo kėlinio „Chelsea“ turėjo jau 3 įvarčių persvarą.

Antrajame kėlinyje žaidimo tempas smarkiai suletėjo. „Chelsea“ ramiai kontroliavo kamuolį ir sukūrė nemažai pavojingų atakų, bet įvarčio ilgą laiką neįmušė. Tuo metu „Schalke“ klubui pavojingų atakų surengti nebuvo leista ir Thibautas Courtoisas daug darbo neturėjo.

76 minutę „Chelsea“ įmušė ketvirtą mačo įvartį. Po Williano perdavimo kamuolį į tuščius vartus pasiuntė Didier Drogba. Po dviejų minučių puolėjas atliko rezultatyvų perdavimą ir penktą įvartį įmušė Ramiresas. Verta paminėti, kad abu šie futbolininkai į aikštę žengė po keitimo.

Po šių įvarčių kai kurie „Schalke“ fanai jau kilo iš savo vietų ir paliko stadioną, taip parodydami, kad tikrai nėra patenkinti tokiu rezultatu. „Chelsea“ turėjo progų įmušti ir šeštą įvartį, bet iki finalinio švilpuko jie daugiau nepasižymėjo.

Savo pavardę į UEFA Čempionų lygos istorijos puslapius įrašė Lionelis Messi, kuris pelnė „hat-tricką“ ir padėjo savo klubui rezultatu 4-0 nugalėti APOEL ekipą. Po šių įvarčių L.Messi tapo rezultatyviausiu Čempionų lygos futbolininko per visą istoriją. Argentinietis savo sąskaitoje turi net 74 įvarčius.

Šiandien taip pat pergales iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“, Lisabonos „Sporting“ ir Bilbao „Athletic“ ekipos, kurios atitinkamai įveikė „Ajax“, „Maribor“ ir „Šachtar“ komandas.

Rezultatai:

E grupė:

CSKA 1 – 1 „Roma“

43‘ [0 – 1] Fransesco Totti

90' [1 – 1] Vasili Berezutski

29‘ [0 – 2] Willian

44‘ [0 – 3] Jan Kirchhoff (į savus vartus)

65‘ [0 – 2] Jackson Martinez

89' [0 – 3] Cristian Tello

„Šachtar“ 0 – 1 „Athletic Bilbao“

68‘ [0 – 1] Mikel San Jose