Salės futbolas: nervų karą laimėjo "Nafta"

2007 03 13 0:00
Mažeikių "Naftos" futbolininkai antrą sezoną iš eilės tapo Lietuvos salės futbolo čempionais.
Nuotrauka: © "Lietuvos žinios"

Atkaklia ir permaininga kova baigėsi Lietuvos salės futbolo A lygos čempionatas

Sužaidus visas sezono rungtynes Mažeikių "Nafta" ir Kauno "Nautara" surinko po 38 taškus, todėl komandoms teko žaisti papildomą mačą neutralioje aikštėje. "Auksinėms" rungtynėms buvo pasirinkta Vilniaus pedagoginio universiteto salė.

Per papildomas rungtynes lygi kova taip pat vyko iki paskutinės akimirkos. Po 2 kėlinių rezultatas buvo lygus 2:2, per pirmą pratęsimo kėlinį komandos pelnė dar po įvartį, o per antrą pratęsimo kėlinį įvarčių pelnyta nebuvo - 3:3. Aukso medalių likimas paaiškėjo per 10 metrų baudinių seriją, kurią rezultatu 4:2 laimėjo mažeikiškiai. "Naftos" vartininkas Egidijus Liubauskas atrėmė du kauniečių smūgius ir penktojo baudinio Mažeikių komandai mušti net nereikėjo.

"Mes per pirmą kėlinį žaidėme geriau, tik nesisekė įmušti. O vėliau pradėjome nervintis, nes finalas yra finalas. Labai gerai žaidė varžovų vartininkas, o salės futbole vartininkas yra 70 procentų visos komandos", - po mačo tvirtino "Nautaros" vyriausiasis treneris Gerardas Pasažauskas.

"Naftos" vyriausiasis treneris Kęstutis Kazlauskas džiaugėsi, kad jo komandai pasisekė atsitiesti. "Čempionato pabaigoje mūsų padėtis buvo sunki. Į užsienį ir į kitus Lietuvos klubus išvyko keturi mūsų pagrindiniai žaidėjai. Todėl prieš finalą buvo nekokia nuotaika. Tačiau atsilaikėme, vienas paskutinių rungtynių su "Nautara" sugebėjome laimėti, tad nė kiek nekompleksavome", - teigė Kazlauskas.