Šilutėje - "Vilniaus" sėkmė

2007 08 17 0:00

Nuo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro ketvirtojo etapo į kovą įsitraukė keli A lygos klubai. Trečiadienį per vieną mačą prireikė pratęsimo, o per kitą nugalėtojas paaiškėjo tik po 11 metrų baudinių serijos.

Šiame taurės turnyro etape burtai suvedė du A lygos klubus - "Šilutę" ir "Vilnių". Jų rungtynių pagrindinio laiko pabaiga susiklostė ypač audringai.

87-ą minutę pasižymėjo pamario komandos puolėjas Martynas Karalius, bet po minutės dar 18 metų neturintis vilnietis Eivinas Zagurskas rezultatą išlygino - 1:1. Per pratęsimą rezultatas nepakito, todėl teko skirti 11 metrų baudinius. Po jų "Vilnius" šventė pergalę 4:2. Vieną smūgį atrėmė vilniečių vartininkas Pavelas Leusas. Beje, per šį mačą sostinės klubui neatstovavo nė vienas Brazilijos futbolininkas.

"Šiauliai" tik baigiantis pratęsimui 1:0 palaužė pirmojoje lygoje rungtyniaujančią Pakruojo "Kruoją". Įspūdingiausią pergalę iškovojo A lygos autsaideris Visagino "Interas" - jis Jonavoje 5:2 sutriuškino vietos "Lietavą". Į kitą turnyro etapą taip pat pateko Klaipėdos "Atlantas", Kėdainių "Nevėžis" ir Kauno "Rodiklis".

LFF taurės nugalėtojo titulą ginsiantis Marijampolės "Sūduvos" klubas rugpjūčio 19-ąją išvykoje žais su šalies trečiojo diviziono Vilniaus "Gariūnų" komanda. Tądien taip pat susikaus Marijampolės "Švyturys" ir "Kauno jėgeriai".

Keturi pajėgiausi 2006 metų sezono A lygos klubai - "Kaunas", Panevėžio "Ekranas", Vilniaus "Vėtra" ir "Žalgiris" - į taurės turnyrą įsitrauks tik nuo šeštojo etapo. Varžybų nugalėtojas paaiškės kitais metais, kai vyks pusfinalio rungtynės ir finalas.

Rungtynių rezultatai

Kėdainių "Nevėžis" - Alytaus "Alytis" 2:0 (1:0). Įvarčiai: 1:0 Rokas (32), 2:0 Ivaškevičius (90).

"Šilutė" - "Vilnius" 1:1 (0:0, 1:1), 11 m - 2:4. Įvarčiai: 1:0 Karalius (87), 1:1 Zagurskas (88).

"Šiauliai" - Pakruojo "Kruoja" 1:0 (0:0, 0:0). Įvartis: 1:0 Timinskas (117).

Klaipėdos "Atlantas" - Gargždų "Banga" 1:0 (1:0). Įvartis: 1:0 Aničičius (21).

Kauno "Rodiklis" - Klaipėdos r. Plikių "Sakuona" 3:1 (2:1). Įvarčiai: 1:0 Aleksa (24), 2:0 Tamulis (38), 2:1 Paulauskas (44), 3:1 Aleksa (90).

Jonavos "Lietava" - Visagino "Interas" 2:5 (1:3). Įvarčiai: 0:1 Papšys (2), 0:2 Kakabadzė (16), 1:2 Ramonas (31), 1:3 Kakabadzė (38), 1:4 Papšys (49), 2:4 Stanevičius (68), 2:5 Naumovas (72, iš 11 m).