Skaudžiausias Danijos rinktinės pralaimėjimas per šimtmetį

2013 06 12 8:36

Antradienį, atrankos į pasaulio čempionatą Brazilijoje 2014 metais, buvo sužaistos iš viso trejos rungtynės, kurios buvo žaidžiamos skirtingose grupėse. Didžiausią staigmeną pateikė Armenijos rinktinė, svečiuose sutraiškiusi Daniją net 0-4.

Dar nepraėjus pusei pirmosios rungtynių minutes, Yura Movsisyanas išvedė armėnus į priekį, o vėliau kaukaziečiai įsūdė dar tris įvarčius – Aras Ozbiliza, Henrikhas Mkhitaryanas ir pirmasis įvarčio autorius prisidėjo prie visiško Danijos komandos sutriuškinimo.

Žiauriausią pralaimėjimą namuose nuo 1908 metų patyrę skandinavai tiesiog įteikę dovaną Čekijos ir Bulgarijos rinktinėms, kurios šiuo metu rikiuojasi antroje ir trečioje vietose (10 ir 9 taškai). Iki ciklo pabaigos likus keturiems turams, D grupėje pirmauja Italija, su 14 surinktų taškų.

C grupėje taip pat buvo sužaistas likęs šeštojo turo mačas, kur Švedijos rinktinė priimė Farerų Salų nacionalinę komandą. Švedams užteko dviejų įvarčių, tam, kad palaužtų šiauriečius – Zlatanas Ibrahimovičius du kartus nuginklavo varžovų vartininką. Po pergalės Eriko Hamreno auklėtiniai yra surinkę 11 taškų, ir antrą vietą dalinasi su Austrijos ir Airijos komandomis.

Likusiame dienos mače, I grupės rungtynėse Baltarusija lygiosiomis 1-1 sužaidė su Suomijos rinktine. Pastaruosius pirmajame kėlinyje į priekį išvedė Teemu Pukki, tačiau mačo pabaigoje rezultatą išlygino Dmitrijus Verkhovstsovas. Po rungtynių abi komandos liko tose pačiose pozicijose – Suomija su 6 taškais yra trečioje, o Baltarusija dviem mažiau, žengia paskutinėje penktoje vietoje.