Smūgis „Žalgiriui“

2016 04 08 6:00
Klaipėdiečiai džiaugiasi įvarčiu. atlantas.lt nuotrauka

Tikslą nepralaimėti nė vienų rungtynių A lygoje išsikėlę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai šios užduoties neįgyvendins.

Pirmąją nesėkmę čempionai patyrė jau 6 ture Klaipėdoje, 1:2 pralaimėję vietos „Atlanto“ komandai.

„Nesmagu pralaimėti, nes visi įpratę, kad „Žalgiris“ skina pergales. Bet ir po tokių rungtynių galima rasti pozityvių veiksnių. Gynėjų ir saugų veiksmai tampa labiau suderinti, jie rečiau klysta ir geriau supranta vienas kitą“, – po nesėkmės kalbėjo „Žalgirio“ treneris Valdas Dambrauskas.

Rungtynėse Klaipėdoje pranašumą „Atlantas“ susikrovė antrame kėlinyje, abu įvarčius įmušęs po kampinių. 59 min. pasižymėjo Maksimas Maksimovas, o 74 min. – Kazimieras Gnedojus. Abu kartus rezultatyvius perdavimus atliko legionierius iš Rusijos Olegas Dmitrijevas.

„Atlanto“ treneris Konstantinas Sarsanija nurodė pagrindines savo komandos pergalės priežastis: „Esame geriau pasirengę fiziškai, todėl sėkmingiau sužaidėme antrame kėlinyje. Per pertrauką žaidėjams liepiau rungtyniauti aktyviau, spausti varžovus ir neleisti jiems regzti atakų. Jie išgirdo mano nurodymus. Esu patenkintas šiomis rungtynėmis. Dabar čempionatas taps dar įdomesnis.“

Jau per teisėjo pridėtą laiką rezultatą sušvelnino „Žalgirio“ legionierius iš Senegalo Mamadou Mbodjis, bet čempionų nuo pirmosios nesėkmės tai neišgelbėjo.

Po šių rungtynių „Atlantas“ su 15 taškų tapo A lygos lyderiu. 13 taškų turintis „Žalgiris“ yra antras. Vilniečius dar gali aplenkti ir „Trakai“ (12 tšk.), sekmadienį žaisiantys su Jonavos „Lietava“ (6 tšk.).