Supertaurė – „Real“ rankose

2016 08 10 15:42
UEFA Supertaurė - Sergio Ramoso rankose. AFP/Scanpix nuotrauka

UEFA Supertaurės rungtynėmis tarp dviejų Ispanijos klubų Madrido „Real“ ir „Sevilla“ prasidėjo naujasis, 2016–2017 metų Europos futbolo sezonas.

Trondheime (Norvegija) dėl pirmojo sezono trofėjaus tradiciškai susikovė Čempionų lygos nugalėtojai („Real“) ir Europos lygos laimėtojai („Sevilla“). Po atkaklios kovos ir pratęsimo rezultatu 3:2 (2:2) triumfavo Madrido ekipa.

Pirmame kėlinyje Marco Asensio (21 min.) išvedė karališkuoju tituluojamą Madrido klubą į priekį, tačiau kėlinio pabaigoje Franco Vazquezas (41 min.) išlygino rezultatą O po pertraukos Jevgenijaus Konopliankos įvartis (72 min. iš 11 m baudinio) leido „Sevilla“ atsidurti priekyje.

Rezultatą jau besibaigiant teisėjo pridėtam laikui pavyko išlyginti Sergio Ramosui (90+3 min.), o pergalingą įvartį įmušė Danielis Carvajalis (119 min.). Beje, tuo metu „Sevilla“ jau žaidė be pašalinto iš aikštės Timothee Kolodziejczako (93 min.). D. Carvajalis prasiveržė pro kelis varžovų gynėjus ir pasiuntė kamuolį į Sergio Rico ginamus vartus.

„Real“ šiose rungtynėse vis dar žaidė be Europos čempiono portugalo Cristiano Ronaldo, kuriam suteiktos papildomos atostogos.

„Laimėjome dėka komandinio darbo, – tvirtino „Real“ gynėjas S. Ramosas. – Nežaidėme pajėgiasia sudėtimi, tačiau kantriai dirbome ir buvome apdovanoti pergale. Pradėti naują sezoną iškovojant titulą yra nuostabu.“

UEFA Supertaurę „Real“ ekipa taip pat buvo iškovojusi 2002 ir 2014 metais.

Madrido klubas šią vasarą žaidėjų turguje buvo gana pasyvus. „Real“ pardavė Jese Rodriguezą ir Denisą Čeryševą Paryžiaus PSG klubui, o iš Turino „Juventus“ susigrąžino Alvaro Moratą. Tačiau ispanams nepavyko prisivilioti dviejų futbolo žvaigždžių – prancūzo Paulio Poga (pasirinko „Manchester United“) ir italo Marco Verrattį (liko PSG).

„Mes vis dar turime neprarastai talentingą sudėtį. Su šia komanda galime ir vėl laimėti Čempionų lygą. Mūsų tikslai visuomet bus patys aukščiausi“, – kalbėjo „Real“ klubo prezidentas Florentino Perezas.

Tai buvo paskutinė abiejų komandų repeticija prieš naująjį sezoną. Kitą savaitgalį prasidedančio Ispanijos čempionato pirmosiose rungtynėse „Real“ kovos prieš San Sebastijano „Real Sociedad“, o „Sevilla“ susitiks su Barselonos „Espanyol“.

Rugsėjo 13-ąją startuos ir naujasis Čempionų lygos sezonas.