Šveicarai paskutinę minutę palaužė Ekvadorą

2014 06 15 20:48
Lemiamas Hario Seferoviciaus įvartis. Reuters/Scanpix nuotrauka

Pirmųjų pasaulio futbolo čempionato E grupės rungtynių baigtis išsisprendė paskutinės atakos metu. Šveicarai išplėšė pergalę prieš Ekvadoro rinktinę rezultatu 2:1 (0:1).

Paskutinę teisėjo pridėto laiko minutę didžiąją laiko dalį dominavę šveicarai galėjo prarasti įvartį, tačiau geros progos įmušti įvartį neišnaudojo Ekvadoro futbolininkai. Sėkmingai apsigynę šveicarai surengė greitą kontrataką ir po Hario Seferoviciaus įvarčio laimėjo rezultatu 2:1.

Po pirmo kėlinio rungtynėse pirmavo Ekvadoras. 22 minutę įvartį galva įmušė rinktinės puolėjas Enneras Valencia. Rezultatą šveicarai išlygino antro kėlinio pradžioje. Po kampinio taip pat galva kamuolį į ekvadoriečių vartus nukreipė Admiras Mehmedi. Iki pat rungtynių pabaigos šveicarai dominavo aikštėje ir po sėkmingai susiklosčiusios paskutinės susitikimo minutės iškovojo pergalę.

Kitose E grupės rungtynėse šiandien susitiks Prancūzijos ir Hondūro rinktinės.