TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
FUTBOLAS

Taurės savininkai išlaiko lygį

2009 10 03 0:00

Ketvirtadienį žaistos 24 UEFA Europos lygos futbolo turnyro, kuris pakeitė UEFA taurės varžybas, antrojo turo rungtynės.

Antrą įspūdingą pergalę iškovojo ir vienvalde J grupės lydere tapo paskutinioji UEFA taurės savininkė Donecko "Šachtar" (Ukraina) ekipa. Ji savo žiūrovų akivaizdoje net 4:1 sutriuškino Belgrado "Partizan" (Serbija) komandą.

I grupėje sunkią pergalę iškovojo "Everton" (Anglija) komanda, Minske 2:1 įveikusi vietos BATE.

Ne itin sėkmingai Italijos čempionatą pradėjusi ir pirmąjį Europos lygos mačą austrų "Red Bull" vienuolikei pralaimėjusi Romos "Lazio" ketvirtadienį išvykoje 4:0 sutriuškino Sofijos "Levski" (Bulgarija) futbolininkus.

Trečiojo turo rungtynės žaidžiamos spalio 22-ąją. Į Europos lygos atkrintamąsias varžybas pateks dvi geriausios kiekvienos grupės komandos, kurios kartu su aštuoniais trečiąsias vietas UEFA Čempionų lygos grupėse užėmusiais klubais sudarys šešioliktfinalio poras.

Statistika

A grupė: Briuselio "Anderlecht" (Belgija) - Amsterdamo "Ajax" (Olandija) 1:1 (0:0); "Timišoara" (Rumunija) - Zagrebo "Dinamo" (Kroatija) 0:3 (0:1).

A grupės lentelė (pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Anderlecht 1 1 0 3:1 4

2. Dinamo 1 0 1 3:2 3

3. Ajax 0 2 0 1:1 2

4. Timišoara 0 1 1 0:3 1

B grupė: Prahos "Slavia" (Čekija) - "Lille" (Prancūzija) 1:5 (1:0); "Valencia" (Ispanija) - "Genoa" (Italija) 3:2 (0:1).

1. Lille 1 1 0 6:2 4

2. Valencia 1 1 0 4:3 4

3. Genoa 1 0 1 4:3 3

4. Slavia 0 0 2 1:7 0

C grupė: Glazgo "Celtic" (Škotija) - Vienos "Rapid" (Austrija) 1:1 (1:1); "Hamburg SV" (Vokietija) - Tel Avivo "Hapoel" (Izraelis) 4:2 (3:1).

1. Rapid 1 1 0 4:1 4

2. Hamburg SV 1 0 1 4:5 3

3. Hapoel 1 0 1 4:5 3

4. Celtic 0 1 1 2:3 1

D grupė: Lisabonos "Sporting" (Portugalija) - Berlyno "Hertha" (Vokietija) 1:0 (1:0); "Ventspils" (Latvija) - "Heerenveen" (Olandija) 0:0.

1. Sporting 2 0 0 4:2 6

2. Ventspils 0 2 0 1:1 2

3. Heerenveen 0 1 1 2:3 1

4. Hertha 0 1 1 1:2 1

E grupė: "Fulham" (Anglija) - "Basel" (Šveicarija) 1:0 (0:0); "AS Roma" (Italija) - Sofijos CSKA (Bulgarija) 2:0 (2:0).

1. Fulham 1 1 0 2:1 4

2. Basel 1 0 1 2:1 3

3. AS Roma 1 0 1 2:2 3

4. CSKA 0 1 1 1:3 1

F grupė: Bukarešto "Dinamo" (Rumunija) - Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) 0:1 (0:1); Stambulo "Galatasaray" (Turkija) - Graco "Sturm" (Austrija) 1:1 (0:1).

1. Galatasaray 1 1 0 4:2 4

2. Dinamo 1 0 1 1:1 3

4. Panathinaikos 1 0 1 2:3 3

3. Sturm 0 1 1 1:2 1

G grupė: Sofijos "Levski" (Bulgarija) - Romos "Lazio" (Italija) 0:4 (0:2); "Salzburg" (Austrija) - "Villarreal" (Ispanija) 2:0 (1:0).

1. Salzburg 2 0 0 4:1 6

2. Lazio 1 0 1 5:2 3

3. Villarreal 1 0 1 1:2 3

4. Levski 0 0 2 0:5 0

H grupė: Tiraspolio "Šerif" (Moldova) - Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) 0:1 (0:0); Enschedės "Twente" (Olandija) - Bukarešto "Steaua" (Rumunija) 0:0.

1. Twente 1 1 0 2:1 4

2. Fenerbahce 1 0 1 2:2 3

3. Steaua 0 2 0 0:0 2

4. Šerif 0 1 1 0:1 1

I grupė: Atėnų AEK (Graikija) - Lisabonos "Benfica" (Portugalija) 1:0 (1:0); Borisovo BATE (Baltarusija) - "Everton" (Anglija) 1:2 (1:0).

1. Everton 2 0 0 6:1 6

2. Benfica 1 0 1 2:1 3

3. AEK 1 0 1 1:4 3

4. BATE 0 0 2 1:4 0

J grupė: Donecko "Šachtar" (Ukraina) - Belgrado "Partizan" (Serbija) 4:1 (2:0); "Toulouse" (Prancūzija) - "Club Bruges" (Belgija) 2:2 (0:0).

1. Šachtar 2 0 0 8:2 6

2. Toulouse 1 1 0 5:4 4

3. Club Bruges 0 1 1 3:6 1

4. Partizan 0 0 2 3:7 0

K grupė: "FC Kobenhavn" (Danija) - Prahos "Sparta" (Čekija) 1:0 (1:0); "PSV Eindhoven" (Olandija) - Klužo CFR (Rumunija) 1:0 (1:0).

1. PSV Eindhoven 1 1 0 3:2 4

2. CFR 1 0 1 2:1 3

3. FC Kobenhavn 1 0 1 1:2 3

4. Sparta 0 1 1 2:3 1

L grupė: Vienos "Austria" (Austrija) - Madeiros "National" (Portugalija) 1:1 (0:1); Brėmeno "Werder" (Vokietija) - Bilbao "Athletic" (Ispanija) 3:1 (2:0).

1. Werder 2 0 0 6:3 6

2. Athletic 1 0 1 4:3 3

3. National 0 1 1 3:4 1

4. Austria 0 1 1 1:4 1

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
FUTBOLAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"