Triuškinančios "Bayern" ir "Real" pergalės

2013 09 18 8:08
"Bayern" puolėjas M.Mandžukičius AFP/Scanpix nuotrauka

Antradienį startavo prestižiškiausio klubinio turnyro Čempionų lygos grupių varžybų etapas. Pirmuosiuose susitikimuose pergales šventė favoritai.

D grupės susitikime titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ klubas net 3:0 sutriuškino Maskvos CSKA futbolininkus. Vokietijos ekipa į priekį išsiveržė jau ketvirtą rungtynių minutę, kada varžovams prasižengus iš maždaug 20 metrų atstumo taikliai baudos smūgį realizavo Davidas Alaba.

Po įmušto įvarčio „Bayern“ ir toliau dominavo aikštėje bei turėjo realias progas įmušti septintą bei dvyliktą pirmo kėlinio minutėmis. Vis dėlto antrą įvartį Miuncheno ekipai pavyko pelnyti tik baigiantis kėlinius. Po Arjeno Robbeno perdavimo pasižymėjo baudos aikštelėje koją kyštelėjęs Mario Mandžukičius. Rezultatas tapo triuškinančiu 68 minutę, kada savąjį įvartį pelnė ir A.Robbenas.

Dar įspūdingesnę pergalę iškovojo Madrido „Real“ futbolininkai. Karališkasis klubas Stambule net 6:1 nušlavė vietos „Galatasaray“ ekipą. Ispanų komandai pirmąjį įvartį 23 minutę pelnė Isco, sėkmingai įveikęs varžovų gynėjus. Antrą įvartį „Real“ įmušė Karimas Benzema, pasižymėjęs 54 rungtynių minutę.

Tada prasidėjo Cristiano Ronaldo šou. 60 minutę portugalo smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų, dar po minutės – į vartų plotą, po dviejų – į vartus. Sužaidus vos kelias akimirkas jau 66 minutę C.Ronaldo pasižymėjo antrąsyk ir išvedė Madrido ekipą į priekį 4:0. Rungtynių pabaigoje įvarčių liūtis nesiliovė: 81 min antrą įvartį pelnė ir K.Benzema, 84 min – rezultatą 1:5 sušvelnino turkų komandos žaidėjas Umutas Bulutas, o pirmą pridėtinio laiko minutę C.Ronaldo dar kartą nokautavo varžovus – 6:1.

Kitų susitikimų rezultatai:

A grupė

„Manchester United“ 4 - 2 Lėverkuzeno „Bayer“

22' [1 - 0] Wayne Rooney

54' [1 - 1] Simon Rolfes

59' [2 - 1] Robin van Persie

70' [3 - 1] Wayne Rooney

79' [4 - 1] Luis Antonio Valencia

88' [4 - 2] Omer Toprak

San Sebastiano „Real Sociedad“ 0 - 2 Donecko „Šachtar“

65' [0 - 1] Alex Teixeira

87' [0 - 2] Alex Teixeira

B grupė

„Kobenhavn“ 1 - 1 Turino „Juventus“

14' [1 - 0] Nicolai Jørgensen

54' [1 - 1] Fabio Quagliarella

Stambulo „Galatasaray“ 1 - 6 Madrido „Real“

33' [0 - 1] Isco

54' [0 - 2] Karim Benzema

63' [0 - 3] Cristiano Ronaldo

66' [0 - 4] Cristiano Ronaldo

81' [0 - 5] Karim Benzema

84' [1 - 5] Umut Bulut

90' [1 - 6] Cristiano Ronaldo

C grupė

Lisabonos „Benfica“ 2 - 0 Briuselio „Anderlecht“

4' [1 - 0] Filip Djuričič

30' [1 - 1] Luisao

Pirėjo „Olympiakos“ 1 - 4 „Paris Saint Germain“

19' [0 - 1] Edison Cavani

25' [1 - 1] Vladimir Weiss

68' [1 - 2] Thiago Motta

73' [1 - 3] Thiago Motta

86' [1 - 4] Marquinhos

D grupė

Miuncheno „Bayern“ 3 - 0 Maskvos CSKA

4' [1 - 0] David Alaba

41' [2 - 0] Mario Mandžukič

68' [3 - 0] Arjen Robben

Pilzeno „Viktoria“ 0 - 3 „Manchester City“

48' [0 - 1] Edin Džeko

53' [0 - 2] Yaya Toure

58' [0 - 3] Sergio Aguero