Trumpos naujienos

2006 06 27 0:00

Dviguba Berankio pergalė.

Dvigubą pergalę ITF serijos jaunių (iki 18 metų) teniso turnyre "Mediterranee Avenir" Maroke iškovojo šešiolikmetis Ričardas Berankis - perspektyviausias Lietuvos tenisininkas laimėjo vienetų ir dvejetų varžybas.

Vienetų varžybų pusfinalyje Berankis 6:1, 7:6 (7:1) įveikė Lofo Ramiaramananą iš Madagaskaro, o finale 7:5, 7:5 nugalėjo Christopherį Rungkatą iš Indonezijos. Dvejetų varžybose lietuvio ir Rungkato duetas pusfinalyje 6:3, 6:3 šventė pergalę prieš amerikiečius Ahmedą Ismailą ir Božidarą Katsarovą, o finale 6:4, 7:6 (10:8) įveikė Emmanuelio Mensaho iš Ganos ir Lofo Ramiaramanano iš Madagaskaro porą.

Alonso pergalė.

Keturioliktą pergalę "Formulės-1" pasaulio čempionatų lenktynėse per savo karjerą iškovojo 24 metų "Renault" komandos narys ispanas Fernando Alonso, laimėjęs devintąjį 2006 metų pasaulio čempionato etapą - Kanados "Grand Prix" lenktynes.

Čempiono titulą ginantis bei sezono lyderiu esantis Ispanijos lenktynininkas 70 trasos ratų įveikė per 1 valandą 34 minutes 37,308 sekundės. Tai buvo ketvirtoji iš eilės bei šeštoji Alonso pergalė šio sezono pirmenybių etapuose, po kurios bendrojoje įskaitoje jis turi 84 taškus iš 90 galimų. Antras sekmadienį finišavo tokią pat poziciją turėdamas 59 taškus bendrojoje įskaitoje užimantis septyniskart pasaulio čempionas 37 metų vokietis Michaelis Schumacheris, paskutiniame rate aplenkęs trečiojoje pozicijoje likusį praėjusių metų šių lenktynių nugalėtoją "McLaren" ekipos lenktynininką 26 metų suomį Kimį Raikkoneną, kuris ir bendrojoje įskaitoje yra trečias - 33 taškai.

Sušvelnino bausmę

Tarptautinė futbolo asociacijų federacija (FIFA) sušvelnino sankcijas Turkijos rinktinei. Dėl praėjusių metų lapkritį vykusio incidento po atsakomųjų 2006 metų pasaulio futbolo čempionato atkrintamųjų rungtynių tarp Turkijos ir Šveicarijos rinktinių, turkai dabar turės neutralioje aikštėje (ne arčiau, kaip 500 km) žaisti trejas oficialias rungtynes - tai bus 2008 metų Europos pirmenybių atrankos rungtynės su Vengrija, Bosnija ir Hercegovina bei Graikija. Be to, didžiausiems peštukams turkui Emre bei šveicarui Benjaminui Huggeliui diskvalifikacija sumažinta nuo šešerių iki ketverių rungtynių. Tačiau Turkijos futbolo federacija vis tiek turės sumokėti 200 tūkst. Šveicarijos frankų baudą ir atlyginti proceso išlaidas.

Dar balandžio mėnesį FIFA apeliacinis komitetas atmetė Turkijos futbolo federacijos skundus ir paliko galioti vasario mėnesį priimtą sprendimą, kad Turkijos futbolo rinktinė artimiausias šešerias oficialias rungtynes žais neutralioje aikštėje ir be žiūrovų.