Trumpos naujienos

2006 07 08 0:00

Pučinskaitė - ketvirta.

Italijoje vykstančių "Giro d'Italia" daugiadienių dviratininkių lenktynių septintajame etape ketvirta finišavo ir į tokią pat poziciją iš trečiosios bendrojoje įskaitoje nukrito Edita Pučinskaitė, atstovaujanti "Nobili Rubinetterie" komandai. 100 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkė vos 3 sekundėmis pralaimėjo etapo nugalėtojai švedei Susannei Ljungskog, antrąją vietą užėmusiai šveicarei Nicolei Brandli ir rusei Svetlanai Bubnenkovai. Modesta Vžesniauskaitė ("Team FRW") septintajame etape buvo septyniolikta, o Zita Urbonaitė ("Safi - Pasta Zara Manhattan") - 54-a. Bendrojoje įskaitoje Pučinskaitė lydere tapusiai Brandli pralaimi 20 sekundžių, Vžesniauskaitė - 2 minutėmis ir 5 sekundėmis, o Urbonaitė - daugiau nei 4 minutėmis.

Sužinojo varžovus.

Ištraukti 2006-2007 metų sezono UEFA salės futbolo taurės turnyro pirmojo atrankos etapo ir pagrindinių varžybų burtai.

Lietuvos čempionės Mažeikių "Naftos" varžovėmis pirmojo etapo D grupės varžybose namie (rugsėjo 9-17 d.) bus Nikosijos "Parnassos" (Kipras), Miunsterio "Uni Futsal Club" (Vokietija) ir Austrijos "USC Eugendorf" ekipa. Šios grupės nugalėtojas iškops į pagrindinį turnyrą bei spalio 9-15 dienomis Čekijoje varžysis su Minsko "Dorožnik" (Baltarusija), Tbilisio "Iberia 2003" (Gruzija) ir Jistebniko CC LKW (Čekija) komandomis.

Į finalus nepateko.

Europos baidarių ir kanojų čempionate Čekijoje nesėkmingai susiklostė pusfinalio 1000 m plaukimo varžybos Lietuvos atstovams. Vienviete baidare Ričardas Nekrošius buvo septintas (3:44,969) ir į finalą nepateko. Toks pats likimas ištiko ir dviviete kanoja startavusius Jevgenijų Miasniankiną su Kazimieru Rėksniu, kurie pusfinalyje buvo aštunti (3:55,68). Į B finalą dviviete baidare pateko Rokas Malinauskas su Romu Petrukanecu, kurie pusfinalyje buvo septinti (3:24,737). Geriausiai pusfinalyje pasirodė Lietuvos baidarininkų keturvietė (Egidijus Balčiūnas, Justas Vaičiulis, Andžėjus Radzevičius ir Vytautas Vaičikonis), ji pusfinalyje finišavo ketvirta (3:03,126), tačiau iš kovos pasitraukė dėl medalių.

Finale - belgė ir prancūzė.

Vimbldono teniso turnyro moterų vienetų varžybų finale šiandien dėl pagrindinio prizo ir 625 tūkst. svarų čekio kovos favoritė prancūzė Amelie Mauresmo ir trečioji turnyro raketė belgė Justine Henin-Hardenne. Pusfinalyje Mauresmo 6:3, 3:6, 6:2 nugalėjo ketvirtą pagal skirstymą 2004 metų Vimbldono čempionę rusę Mariją Šarapovą. Savo ruožtu Henin-Hardenne 6:4, 7:6 (7:4) įveikė antrą pagal reitingą turnyro raketę tautietę Kim Clijsters.

"Tour de France".

Penktąjį prestižinių daugiadienių "Tour de France" dviratininkų lenktynių etapą laimėjo ir į trečiąją poziciją bendrojoje įskaitoje pakilo ispanas Oscaras Freire. Finišuodamas Ispanijos dviratininkas akimirka aplenkė lenktynių lyderį bendrojoje įskaitoje belgą Tomą Booneną bei tautietį Inakį Isasį ir 225 km distanciją įveikė per 5 valandas 18 minučių ir 50 sekundžių. Po prologo ir penkių etapų lenktynių lyderis Boonenas nuo 1 iki 13 sekundžių padidino persvarą prieš antrąją vietą užimantį australą Michaelą Rogersą.