Trumpos naujienos

2006 07 19 0:00

"Ekranas" žengė toliau

Panevėžio "Ekrano" futbolininkai iškopė į Čempionų lygos antrąjį atrankos etapą

Vakar panevėžiečiai Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo atsakomąsias rungtynes su Albanijos čempionu "Elbasani" klubu laimėjo 3:0. Prieš savaitę Albanijoje vykusiose pirmosiose šių komandų varžybose "Elbasani" buvo nugalėjęs 1:0.

Antrajame Čempionų lygos atrankos etape "Ekranas" kovos su Kroatijos čempionu Zagrebo "Dinamo". Pirmąsias rungtynes panevėžiečiai kitą savaitę žais namie.

Paliko Kauną

24 metų 197 cm gynėjas Simonas Serapinas palieka Lietuvos krepšinio lygos vicečempioną Kauno "Žalgirį". Tai pranešama oficialiame klubo puslapyje internete. Nors krepšininko sutartis su "Žalgiriu" galiojo dar metus, gynėjas pasinaudojo galimybe išvykti ir pasirašė kontraktą su Salonikų "Aris" (Graikija) klubu. Serapinas Kauno "Žalgirio" komandoje žaidė pastaruosius tris sezonus.

Nauja komanda

Prancūzijos "AG2R-Prevoyance" dviračių grupės spaudos tarnyba pranešė, kad lietuvis Tomas Vaitkus kitą sezoną mins pedalus vienoje pajėgiausių pasaulyje "Discovery Channel" (JAV) komandoje. 2002 metų pasaulio plento jaunimo varžybų čempionas 24 metų Vaitkus įspūdingiausią pergalę iškovojo šių metais - laimėjo vienų prestižiškiausių "Giro d'Italia" daugiadienių dviratininkų lenktynių devintąjį etapą.

Iškrito

Dar dviem Lietuvos boksininkams Bulgarijoje vykstantis XXXVI Europos bokso čempionatas baigėsi aštuntfinalyje. Marius Narkevičius (iki 60 kg) trečiajame raunde nusileido lenkui Krzysztofui Szotui, o Daugirdas Šemiotas (iki 81 kg) taip pat trečiajame raunde turėjo pripažinti rumuno Constantino Bejenaru pranašumą.

Nenugalimas

Ispanijos sostinėje vykusiose Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos "Madrid "Grand Prix" serijos varžybose disko metimo sektoriuje vėl pergalę šventė dukart olimpinis čempionas Virgilijus Alekna. Per sėkmingiausią penktąjį bandymą diską nuskraidinęs 68 metrus 5 centimetrus lietuvis iškovojo jau dešimtąją pergalę iš eilės šį sezoną.