Trumpos naujienos

2006 07 28 0:00

"Sūduva" nugalėjo.

Marijampolės "Sūduvos" futbolininkai vakar per UEFA taurės turnyro pirmojo atrankos etapo atsakomąsias rungtynes namie 2:1 (2:0) nugalėjo Velso "Rhyl" ekipą ir pateko į kitą etapą. Pirmas šių komandų mačas Velse baigėsi lygiosiomis - 0:0.

Čempiono organizme - dopingas.

Šių metų "Tour de France" nugalėtojo amerikiečio Floydo Landiso dopingo testas, atliktas po 17-ojo lenktynių etapo, parodė neįprastą testosterono/epitestosterono lygį. Kol nepaaiškės antrojo mėginio tyrimo rezultatas, Landisas negalės dalyvauti varžybose. Jei ir antrasis mėginys parodys, kad sportininkas vartojo dopingą, iš jo turėtų būti atimtas čempiono titulas.

"Inter" - čempionas

Milano "Inter" oficialiai paskelbtas 2005-2006 metų sezono Italijos futbolo čempionu. Per praėjusį šalies čempionatą klubas "Inter" užėmė trečiąją vietą - Turino "Juventus" ir "Milan" jį aplenkė, - tačiau po korupcijos skandalo abi pirmosios komandos prarado titulus. "Juventus" buvo pašalinta į žemesnę lygą, o "Milan" naująjį sezoną bus priversta pradėti turėdama neigiamą taškų balansą.

Įveikė bulgares

Ispanijoje surengtose Europos jaunių (iki 18 metų) merginų krepšinio čempionato ketvirtfinalio varžybose Lietuvos rinktinė per antrąsias F grupės rungtynes 80:63 (14:9, 26:12, 23:18, 17:24) įveikė bendraamžes iš Bulgarijos. Nugalėtojoms Gintarė Petronytė pelnė 22 taškus ir atkovojo 14 kamuolių.

Pirma pergalė

Slovakijoje vykstančiame Europos vaikinų jaunimo (iki 21 metų) C diviziono čempionato B grupėje Lietuvos rinktinė trečiadienį 0:8 (0:2) pralaimėjo ukrainiečiams, tačiau vakar 1:0 (0:0) nugalėjo rumunus. Tai pirma lietuvių pergalė tarptautinėse varžybose per visą šalies vyrų žolės riedulio istoriją. Mūsiškiai B grupėje užėmė 4-ąją vietą ir toliau kovos dėl 7-10 pozicijos.