Trumpos sporto naujienos

2006 11 21 0:00

"Bulls" nesėkmė.

Septintą nesėkmę NBA čempionate patyrė Martyno Andriuškevičiaus Čikagos "Bulls" ekipa, išvykoje 72:82 ji turėjo pripažinti Los Andželo "Lakers" krepšininkų pranašumą. Lietuvis šiam mačui nebuvo registruotas.

Sekmadienio rungtynės

Bulls - Lakers 72:82 (Bulls: ANDRIUŠKEVIČIUS neregistruotas), Kings - Spurs 99:108.

"Atlantas" - pirmas

Po dvejų sužaistų Lietuvos A lygos salės futbolo čempionato rungtynių, turnyro lyderiu tapo Klaipėdos "Atlantas". Uostamiesčio futbolininkai mačą sostinėje su vietos "Akto" ekipa baigė lygiosiomis 3:3 bei 13:5 nugalėjo pirmenybių autsaiderę Vilniaus "Alfą".

Tarp lyderių

Kazachstane vykstančiose pasaulio paprastųjų šaškių pirmenybėse 2-4 vietas su rusu Germanu Stručkovu ir ukrainiečiu Sergejumi Boiko dalijasi šiaulietis Andrius Kybartas. Po trijų pagrindinio turnyro ratų visi žaidėjai turi po 5 taškus iš 6 galimų. 22-ąją poziciją turėdamas 2 taškus tarp 34 dalyvių iš 7 valstybių užima Ričardas Valužis iš Plungės.

Laimėjo vilniečiai

Šių metų komandinį Lietuvos plaukimo čempionatą Šiauliuose laimėjo Vilniaus sporto mokyklos komanda, surinkusi 153 taškus. Antrąją vietą užėmė varžybų šeimininkai - Šiaulių "Delfino" plaukikai (118 tšk.), treti liko Klaipėdos "Gintaro" sportininkai (100).

Stipriausi - šiauliečiai

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) komandinio šachmatų čempionato Panevėžyje nugalėtoja tapo Šiaulių vaikinų komanda, surinkusi 35,5 taško. Antroji vieta atiteko Panevėžio I (29 tšk.) ekipai, treti liko Plungės I komandos (28 tšk.) atstovai. Merginų turnyrą laimėjo Panevėžio I (11,5 tšk.) rinktinė, šešių ekipų turnyre aplenkusi šiaulietes (10,5 tšk.) bei Telšių (10,5 tšk.) šachmatininkes.