Trumpos sporto naujienos

2008 03 22 0:00

G.Volungevičiūtė liko ketvirta.

Naujojoje Zelandijoje pasibaigusiame planetos buriavimo "Laser Radial" klasės čempionate per žingsnį nuo medalio liko ketvirtąją vietą užėmusi kaunietė Gintarė Volungevičiūtė. Jau anksčiau kelialapį į Pekino olimpines žaidynes iškovojusi Gintarė surinko 81 baudos balą ir 12 balų atsiliko nuo bronzą iškovojusios britės Andrea Brewster.

Devintą kartą plaukdama lietuvė užėmė antrąją vietą, o paskutinį - dešimtą - liko penkiolikta. Tarp 58-ių pajėgiausių čempionato dalyvių patekusi kita Lietuvos buriuotoja Aušra Milevičiūtė, turėdama 228 baudos balus galutinėje įskaitoje, užėmė 49 vietą.

Šeimininkių pergalės

Per ketvirtadienį vykusias pirmosiose Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) ketvirtfinalio rungtynes pergales iškovojo namie žaidusios Kauno "Laisvės" ir Klaipėdos "Lemminkainen" komandos.

Pirmoji 90:58 nepasigailėjo Šiaulių "Rūtos" ekipos, antroji 91:67 nugalėjo Kauno "Aisčių-Atleto" krepšininkes.

Serbiškas ir rusiškas pusfinaliai

JAV vykstančio "Pacific Life Open" vyrų bei moterų teniso turnyro (prizų fondas 5,7 mln. JAV dolerių) moterų vienetų varžybų pusfinalio mačuose susitiks serbės Ana Ivanovič ir Jelena Jankovič bei rusės Svetlana Kuznecova ir 2006-aisiais šį turnyrą laimėjusi Marija Šarapova.

Vyrų vienetų pirmame pusfinalyje susikaus nugalėtojo titulą ginantis ispanas Rafaelis Nadalis ir praėjusių metų šio turnyro finalininkas serbas Novakas Džokovičius.

"Getafe" prieš "Valencią"

Antrąja Ispanijos futbolo taurės turnyro finalininke tapo "Valencia" vienuolikė, atsakomajame pusfinalio susitikime namie 3:2 (2:0) įveikusi "Barcelonos" komandą. Pirmasis šių klubų susitikimas Katalonijos sostinėje baigėsi lygiosiomis - 1:1. Balandžio 16 dieną "Karališkosios" taurės turnyro finale "Valencios" futbolininkai žais su "Getafe" vienuolike, kuri kitame pusfinalio mače nugalėjo (1:1 ir 3:1) Santandero "Racing" ekipą. Ispanijos taurę iškovojęs klubas pelnys kelialapį į 2008-2009 metų UEFA taurės turnyrą. Praėjusių metų šalies taurės finale "Getafe" futbolininkai 0:1 nusileido "Sevillos" vienuolikei.