Trumpos sporto žinios

2008 03 26 0:00

Dideli Ž.Savicko užmojai.

Tituluočiausias Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas Latvijos sostinėje tapo 2008 metų sezono galiūnų čempionų lygos (Strongman Champions League) pirmojo etapo varžybų nugalėtoju. Per šešias rungtis lietuvis surinko 75 taškus ir aplenkė visus 13 savo varžovų.

Antrąją vietą užėmė amerikietis Travisas Ortmayeris (72 tšk.), trečias buvo latvis Agris Kazelnikas (66,5 tšk.). Antrasis 2008 metų sezono galiūnų čempionų lygos varžybų etapas balandžio 5 dieną vyks Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai).

D.Žiliūtė - trečia

Per 2008 metų sezono antrąjį pasaulio dviračių taurės etapą - "Trofeo Alfredo Binda" lenktynes Italijoje - trečiąją vietą pirmadienį užėmė "Safi-Pasta Zara Manhattan" komandos narė Diana Žiliūtė. Ji 120 km finiše 1,07 min. pralaimėjo lenktynių nugalėtojai britei Emmai Pooley ir akimirka atsiliko nuo antrąją vietą užėmusios olandės Suzannės De Goedės. Trylikta su pagrindine dviratininkių grupe finišavo Jolanta Polikevičiūtė ("USC Chirio Forno d'Asolo"), septyniolikta - Edita Pučinskaitė ("Equipe Nurnberger Versicherung").

T.Vaitkaus iškovojimas

Sekmadienį Olandijoje antrą kartą vykusias vienadienes klasikines "Ronde van het Groene Hart" dviratininkų lenktynes laimėjo Tomas Vaitkus. Jis priklauso Kazachstano "Astanos" komandai.

204 km nuotolį lietuvis numynė per 4.34:44 ir finišo spurtu aplenkė prizininkais tapusius belgą Wouterįn Weylandtą ir olandą Bobbie Trakselį.

R.Berankiui nepavyko

Pirmadienį JAV prasidėjo tarptautinis "Sony Ericsson Open" vyrų ir moterų tarptautinis teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 6 mln. JAV dolerių. Asmeninį kvietimą gavusio perspektyviausio Lietuvos tenisininko septyniolikmečio Ričardo Berankio debiutas tokio lygio turnyre nebuvo sėkmingas. Jau pirmajame kvalifikacinių varžybų rate 633-ąją vietą ATP reitinge užimantis lietuvis 2:6, 4:6 pralaimėjo 84-ąjai planetos raketei iš Čekijos Ivo Minarui.