Trumpos sporto žinios

2009 01 12 0:00

Rezultatyvus perdavimas.

Penkioliktą rezultatyvų perdavimą per 41-as NHL rungtynes atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio "Devils" klubas iškovojo 24-ąją pergalę. Šeštąja vietą Rytų konferencijoje užimantys "Devils" ledo ritulininkai, surinkę 51 tašką, šeštadienį išvykoje 5:1 (1:0, 2:0, 2:1) nugalėjo Los Andželo "Kings" (40 tšk.) komandą. Be 15 rezultatyvių perdavimų, D.Zubrus šį sezoną pelnė 10 įvarčių bei "uždirbo" 43 baudos minutes.

Biatlono taurės etape

Vokietijoje vykstančiame ketvirtajame 2008-2009 metų planetos biatlono taurės varžybų etape 57-ąją vietą moterų 7,5 km sprinto lenktynėse užėmė Diana Rasimovičiūtė. Du kartus suklydusi šaudykloje ir distanciją įveikusi per 24 minutes 40,2 sekundės Lietuvos biatlonininkė finiše pustrečios minutės pralaimėjo vieną baudos ratą sukusiai etapo nugalėtojai rusei Jekaterinai Jurjevai. Bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje D.Rasimovičiūtė su 19 įskaitinių taškų smuktelėjo į 63-iąją vietą.

Rūta suklupo

Kinijoje vykstančiame Tarptautinės stalo teniso federacijos (ITTF) rengiamas čempionų turnyre, kurio prizų fondą sudaro 125 tūkst. JAV dolerių, nesėkmę jau pirmajame turnyro, kuriame dalyvauja aštuonios stalo tenisininkės, rate patyrė asmeninį kvietimą gavusi Europos čempionė Rūta Paškauskienė. Lietuvė 0:4 (3:11, 10:12, 7:11, 5:11) nusileido šeštą reitingą turinčiai Pekino olimpiados vicečempionei Jia Wei Li iš Singapūro. Pralaimėjusi susitikimą Rūta baigė varžybas ir turėjo tenkintis 7,5 tūkst. JAV dolerių čekiu.

Zico treniruos CSKA

Brazilijos futbolo legenda Zico tapo Rusijos vicečempiono Maskvos CSKA klubo, kuriame žaidžia Deividas Šemberas, vyriausiuoju treneriu. 55-erių brazilas su CSKA klubu pasirašė trejų metų kontraktą. Zico vyriausiojo trenerio poste pakeis Valerijų Gazajevą, kuris su klubu per pastaruosius porą metų laimėjo tris titulus - Rusijos čempionatą, šalies taurę bei UEFA taurę.