Trumpos sporto žinios

2009 03 21 0:00

Pirmosios rungtynės pralaimėtos.

Lietuvos nacionalinė komanda nesėkme pradėjo Kauno sporto halėje vykstantį keturių rinktinių 2010 metų UEFA salės futbolo pirmenybių ketvirtosios atrankos grupės turnyrą. Lietuvos salės futbolininkai pirmąsias rungtynes ketvirtadienį 0:6 (0:2) pralaimėjo Baltarusijos ekipai. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Aleksandras Komarovas, po vieną - Dmitrijus Jelisejevas, Aleksejus Popovas, Aleksandras Gaidukas ir Vladimiras Ždanovičius. Vakar Lietuvos rinktinė žaidė su Gruzijos komanda, kuri pirmą mačą net 1:10 (0:1) pralaimėjo grupės favoritei - 2003 metų Senojo žemyno čempionei ir 2007-ųjų pirmenybių finalininkei Italijos rinktinei.

D.Rasimovičiūtė buvo 72-a

Per planetos biatlono taurės aštuntojo etapo varžybas Kanadoje ketvirtadienį moterų 7,5 km sprinto rungtį Diana Rasimovičiūtė baigė tik 72-a tarp 79 sportininkių. Lietuvė, net penkis kartus suklydusi šaudykloje, sugaišo distancijoje 26 minutes 41,5 sekundės. Lenktynes laimėjusiai ir be klaidų šaudžiusiai rusei Olgai Zaicevai mūsų sportininkė nusileido net 3 minutes 44,6 sekundės. Antra finišavo taip pat taikliai šaudžiusi šio sezono lyderė bendrojoje įskaitoje švedė Helena Jonsson. Ji O.Zaicevai pralaimėjo vos 5,5 sekundės. Bendrojoje įskaitoje po 21 etapo (iš 26) D.Rasimovičiūtė, turinti 94 taškus, iš 49 vietos smuktelėjo į 52.

Deimantė - per vidurį

Rusijoje pasibaigusiame Europos moterų asmeniniame šachmatų čempionate, kuriame varžėsi per pusantro šimto dalyvių, Deimantė Daulytė (ELO koeficientas 2278) surinko 5,5 taško iš 11 galimų ir užėmė 79 vietą. Lietuvos šachmatininkė ketvirtadienį paskutinę - vienuoliktojo rato - partiją juodosiomis figūromis pralaimėjo gruzinei Sopio Gvetadzei (2377). Kita Lietuvos atstovė Simona Lomontaitė (2206) vienuoliktą partiją žaidė baltosiomis figūromis, tačiau nusileido rusei Irinai Zakrudžajevai (2295) ir, surinkusi 5 taškus, liko tik 104-a. Europos moterų šachmatų čempionė paaiškės po papildomo armėnės Lilit Mkrtčan (2460) ir rusės Tatjanos Kosincevos (2497) mačo. Jos surinko po 8,5 taško.

Zaporožė traukiasi

"Kazačka-Zalk" (Ukraina) - jau trečia komanda, nusprendusi pasitraukti iš Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato. Zaporožės ekipa per reguliarųjį BWBL sezoną užėmė penktąją vietą ir įgijo teisę varžytis turnyro pusfinalio etape, tačiau dėl finansinių problemų to atsisakė. Ją per pusfinalio B grupės kovas pakeis Talino "StarTLU" (Estija).