UEFA Čempionų lyga: „Bayern“ sudorojo „Man City“ klubą

2013 10 03 8:39
Reuters/Scanpix nuotrauka

Trečiadienį buvo sužaistos aštuonerios UEFA Čempionų lygos antrojo turo rungtynės A, B, C ir D grupėse. Savo įvarčių seriją turnyre pratęsė Cristiano Ronaldo ir Madrido „Real“ klubas, o nugalėtojų titulą ginantys Miuncheno „Bayern“ futbolininkai išvykoje nepasigailėjo „Manchester City“ ekipos.

„Real“ po pergalės pirmame ture 5:1 prieš Stambulo „Galatasaray“ šį kartą 4:0 (1:0) sutriuškino FC „Kobenhavn“ komandą. Šeimininkams po du įvarčius pelnė Cristiano Ronaldo, padidinęs savo kraitį jau iki penkių tikslių smūgių, ir Angelis Di Maria, pasižymėjęs ir įspūdingu rezultatyviu perdavimu.

Kitoje grupės dvikovoje Turino „Juventus“ ir Stambulo „Galatasaray“ išsiskyrė taikiai - 2:2 (0:1).

Lengvą pergalę Mančesteryje pasiekė „Bayern“ vyrai, kurie 3:1 (1:0) pranoko „Manchester City“ kolektyvą. Vokiečiai po Francko Ribery, Thomaso Muellerio ir Arjeno Robbeno įvarčių 60 min. pirmavo 3:0, tačiau vėliau kiek atleido vadeles ir praleido vieną Alvaro Negredo atsakymą.

Du Zlatano Ibrahimovičiaus įvarčiai leido dar tris taškus uždirbti PSG klubui, kuris 3:0 (3:0) nušlavė Lisabonos „Benficą“.

Kitame C grupės mače sužibėjo puolėjas Konstantinos Mitroglou, po kurio trijų taiklių šūvių Pirėjo „Olympiacos“ svečiuose 3:0 (1:0) nugalėjo Briuselio „Anderlecht“ ekipą.

A grupėje pergalę iš savo rankų išleido „Manchester United“ komanda - ji Ukrainoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su Donecko „Šachtar“, nors iki 76 min. pirmavo po Danny Welbecko įvarčio.

Kitame susitikime Lėverkuzeno „Bayer“ 90 min. išplėšė pergalę prieš San Sebastiano „Real Sociedad“ atstovus - 2:1 (1:0).

Rezultatai:

A grupė

Donecko „Šachtar“ 1 – 1 „Manchester United“

18' [0 - 1] Danny Welbeck

76' [1 - 1] Taisonas

Lėverkuzeno „Bayer“ 2 – 1 San Sebastiano „Real Sociedad“

45' [1 - 0] Simon Rolfes

52' [1 - 1] Carlos Vela

90' [2 - 1] Jens Hegeler

51' Carlos Vela („Real Sociedad“) nerealizavo 11 m baudinio

B grupė

Madrido „Real“ 4 – 0 FC „Kobenhavn“

21' [1 - 0] Cristiano Ronaldo

65' [2 - 0] Cristiano Ronaldo

71' [3 - 0] Angel Di Maria

90' [4 - 0] Angel Di Maria

Turino „Juventus“ 2 – 2 Stambulo „Galatasaray“

36' [0 - 1] Didier Drogba

78' [1 - 1] Arturo Vidal (11 m)

87' [2 - 1] Fabio Quagliarella

88' [2 - 2] Umut Bulut

C grupė

Paryžiaus PSG 3 - 0 Lisabonos „Benfica“

5' [1 - 0] Zlatan Ibrahimovič

25' [2 - 0] Marquinhos

30' [3 - 0] Zlatan Ibrahimovič

Briuselio „Anderlecht“ 0 – 3 Pirėjo „Olympiacos“

17' [0 - 1] Konstantinos Mitroglou

56' [0 - 2] Konstantinos Mitroglou

72' [0 - 3] Konstantinos Mitroglou

24' Aleksandar Mitrovič („Anderlecht“) nerealizavo 11 m baudinio

D grupė

„Manchester City“ 1 – 3 Miuncheno „Bayern“

7' [0 - 1] Franck Ribery

56' [0 - 2] Thomas Mueller

60' [0- - 3] Arjen Robben

80' [1 - 3] Alvaro Negredo

86' Jerome Boateng („Bayern“) parodyta raudona kortelė

Maskvos CSKA 3 – 2 Pilzeno „Viktoria“

4' [0 - 1] Frantisek Rajtoral

19' [1 - 1] Zoran Tosič

29' [2 - 1] Keisuke Honda

78' [3 - 1] Radim Reznik (į savo vartus)

90' [3 - 2] Marek Bakoš