"Vėtra" - sutriuškinta

2006 06 26 0:00

Vilniaus "Vėtros" futbolininkai iš Intertoto taurės turnyro pirmojo etapo pasitraukė skandalingai. Vilniečiai šeštadienį Dubline 0:4 pralaimėjo "Shelbourne" klubui, o varžybas "Vėtra" baigė be trijų iš aikštės pašalintų futbolininkų. Prieš savaitę Vilniuje Airijos klubas buvo nugalėjęs 1:0.

Jau 4-ą minutę už paskutinės vilties pražangą arbitras iš Švedijos raudonąją kortelę parodė vilniečių vidurio gynėjui Juliui Raliukoniui. Šeimininkai į priekį išsiveržė 35-ą minutę po Bobby Ryano įvarčio. Paskutinę pirmo kėlinio minutę už antrą įspėjimą aikštę turėjo palikti Rolandas Karčemarskas. 66-ą minutę Jasonas Byrne'as padidino rezultatą. Po minutės taip pat už antrą geltonąją kortelę pašalintas Robertas Vėževičius. 68-ą minutę Glenas Crowe'as įmušė trečią įvartį, o vilniečių triuškinimą jau per kompensuotą laiką baigė Byrne'as.

Už tris iš aikštės pašalintus žaidėjus UEFA drausmės komitetas "Vėtros" klubui gali skirti nemažą finansinę bausmę.

Dėl salmoneliozės į Airiją negalėjo skristi trys "Vėtros" gynėjai Žilvinas Žudys, Nerijus Sasnauskas, Algis Jankauskas bei saugai iš Makedonijos - Dejanas Milošeskis ir Bobis Božinovskis. Pagrindinis komandos vartininkas Vaidas Žutautas serga, o puolėjas Germanas Lovčevas vyko į močiutės laidotuves.

"Vėtra" Airijoje žaidė tokios sudėties: Merlani, Boikovas, Raliukonis, Usačiovas, Karčemarskas, Vėževičius, Preikšaitis, Vencevičius, Šernas (Kochanauskas, 87), Blažys (Litvinas, 77), Kuznecovas (Vaineikis, 86).