Vienu prancūzų klubu mažiau

2009 03 20 0:00

UEFA taurės turnyre trečiadienį sužaistos dvejos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės. Po jų paaiškėjo pirmieji ketvirtfinalio dalyviai.

Užvakar į kovą antrojo pagal svarbą Europos futbolo klubinio turnyro varžybose stojo du Prancūzijos klubai. Abu pasiekė rezultatyvias lygiąsias 2:2, tačiau toliau žengs tik vienas.

Marselio "Olympique" klubas sunkiai įveikė Olandijos ekipos Amsterdamo "Ajax" barjerą. Iškovoję pergalę namie 2:1, prancūzai tokiu pačiu rezultatu nusileido Amsterdame. Komandoms teko žaisti pratęsimą, jo metu sėkmė nusišypsojo "Olympique" - 109 minutę Tyrone'as Mearsas tiksliu smūgiu galva ir nulėmė galutinę savo ekipos pergalę.

Kitam Prancūzijos atstovui - "St Etienne" klubui teko pripažinti vokiečių komandos Bremeno "Werder" pranašumą. Pralaimėję pirmąją dvikovą 0:1, "St Etienne" futbolininkai savo aikštėje buvo priversti nuolat atakuoti, tačiau per pirmą mačo pusvalandį patys praleido du įvarčius ir buvo pasiųsti į nokdauną. Šeimininkams, kad patektų į ketvirtfinalį, reikėjo net keturių įvarčių. Pasiekę tik du jie atsisveikino su UEFA taurės turnyru.

"St Etienne" (Prancūzija) - Brėmeno "Werder" (Vokietija) 2:2 (0:2). (Pirmosios rungtynės - 0:1, bendras rezultatas - 2:3) Y.Benalouane (64), S.Graxas (90); S.Proedlis (6), C.Pizarro (27).

Amsterdamo "Ajax" (Olandija) - Marselio "Olympique" (Prancūzija) 2:2 (1:1, 2:1). (Pirmosios rungtynės - 1:2, bendras rezultatas - 3:4) E.Enohas (33), M.Sulejmani (74); M.Niangas (35), T.Mearsas (110).

120 min. B.Silva ("Ajax") pašalintas iš aikštės.