Vokiečiai nepasigailėjo Portugalijos

2014 06 16 20:57
Th. Mulleris pirmadienio rungtynėse įmušė tris įvarčius. AFP/Scanpix nuotrauka

Brazilijoje vykstančiame pasaulio futbolo čempionate triuškinamą pralaimėjimą patyrė Portugalijos rinktinė. Vokietijos futbolininkai laimėjo susitikimą su portugalais rezultatu 4:0 (3:0).

Pirmose G grupės rungtynėse Vokietijos rinktinė kontroliavo kamuolį 52 proc. laiko, smūgiavo 13 kartų (portugalai - 14), iš jų į vartų plotą - 9 (tiek pat, kiek portugalai). Tačiau skaičiuojant įmuštus įvarčius, vokiečių pranašumas buvo triuškinamas.

Pirmas kamuolį į Patricio saugomus vartus nukreipė Thomasas Mulleris, 12 rungtynių minutę realizavęs 11 metrų baudinį. Antrą įvartį Vokietijos rinktinei 32 minutę pelnė Matsas Hummelsas.

37 minutę vokiečiai aikštėje įgijo kiekybinę persvarą, portugalų gynėjui Pepe gavus raudoną kortelę. Besibaigiant pirmajam kėliniui, jau per teisėjo pridėta laiką, vokiečiai spėjo šią persvarą paversti dar vienu įvarčiu - ir vėl pasižymėjo Th. Mulleris.

Būtent jis buvo ir ketvirto įvarčio, įmušto 78 minutę, autorius.

Laimėję rungtynes rezultatu 4:0, vokiečiai tapo rimčiausiais pretendentais į pirmą vietą G grupės varžybose. Antrame grupės mače susitiks Ganos ir Jungtinių Valstijų futbolininkai.