Vokiečiai po pratęsimo įveikė Alžyrą

2014 07 01 6:50
 Andre Schurrle džiaugiasi įmušęs įvartį į Alžyro rinktinės vartus. Reuters/Scanpix nuotrauka

Vieniems pasaulio futbolo čempionato favoritų vokiečiams prireikė pratęsimo, kad pirmenybių aštuntfinalio mače įveiktų Alžyro rinktinę 2:1 (0:0).

Per pagrindinį rungtynių laiką įvartį į varžovų vartus pavyko pasiųsti tik Alžyro futbolininkams. Pirmame kėlinyje aktyviau žaidę afrikiečiai 17 minutę surengė ataką, kurios smaigalyje atsidūręs Islamas Slimani galva įmušė kamuolį į Manuelio Neuerio saugomus vartus. Tačiau teisėjas įvarčio neįskaitė, fiksuodamas nuošalę.

Nė viena komanda per likusį pagrindinė rungtynių laiką nepasižymėjo, tad mačo baigtis sprendėsi per pratęsimą. Jau antrą jo minutę Andre Schurrle išvedė į priekį Vokietijos futbolininkus. 120 rungtynių minutę vokiečių pergalę įtvirtino Mesutas Ozilas. Per teisėjo pridėtą laiką rezultatą sušvelnino Abdelmoumene'as Djabou, tačiau bandyti išlyginti rezultatą jau nebuvo laiko - Vokietijos rinktinė šventė pergalę rezultatu 2:1 (0:0).

Vokietijos futbolininkai ketvirtfinalyje susitiks su prancūzais.