Vokietija neįveikė Lenkijos ir taip pasiuntė Ukrainą namo

2016 06 16 23:47

Pasaulio čempionai vokiečiai šiandien sužaidė savo antrąsias rungtynes Europos čempionate, bet šįkart Vokietijai nepavyko laimėti ir jis su Lenkija sužaidė nulinėmis lygiosiomis.

Jau 3 mačo minutę buvo parodyta geltona kortelė ir ją už pavojingos atakos sustabdymą gavo Vokietijos rinktinės saugas Sami Khedira. Tačiau vokiečiai ir sukūrė pirmas pavojingas progas. Iš pradžių Mario Gotze smūgiavo virš skersinio, o po minutės iš toli buvo smūgiuota labai arti vartų virpsto.

Sužaidus 15 minučių Vokietijos gynybos grandyje klydo Matsas Hummelsas, bet Robertui Lewandowskiui nepavyko sėkmingai perduoti kamuolio Arkadiuszui Milikui. Po minutės gynyboje suklydo Lukaszas Piszczekas, bet Vokietija šia klaida nepasinaudojo ir Toni Kroosas smūgiavo šalia vartų. 34 mačo minutę Vokietijos rinktinė gavo antrą geltoną kortelę.

Šįkart ji buvo parodyta saugui Mesutui Ozilui. Iki pat kėlinio pabaigos Vokietijai taip ir nepavyko pataikyti į vartų plotą ir visi komandos smūgiai skriejo šalia jų. Tačiau Lenkijos situacija buvo dar prastesnė, nes lenkai neatliko nė vieno smūgio, net ir šalia vartų.

Prieš pat pertrauką geltoną kortelę gavo ir Lenkijos ekipa. Ji buvo parodyta Krzysztofui Maczynskiui

Vokietija į tai atsakė pirmuoju smūgiu į vartų plotą šiame mače. Prieš L.Fabianskį atsidūręs M.Gotze smūgiavo stipriai, tačiau tiesiai į vartininką. Sužaidus apie valandą lenkai surengė kelis išpuolius. Vienas jų pasibaigė blokuotu R.Lewandowskio smūgiu, o kitu atveju buvo uždirbtas baudos smūgis, bet A.Milikas smūgiavo šalia vartų.

68 minutę Lenkija sukūrė dar vieną labai gražią ir pavojingai pasibaigti galėjusią ataką, bet A.Milikas iš dėkingos situacijos nepataikė į kamuolį ir smūgis nesigavo. Vos po minutės Vokietija į tai atsakė dar pavojingesniu išpuoliu. M.Ozilas stipriai smūgiavo į vartus, bet L.Fabianskis sužaidė patikimai ir įvarčio nepraleido.

Vokietija taip pat stiprino savo puolimą ir į aikštę išleido Andre Schurrle bei Mario Gomezą. Jie pakeitė M.Gotzę ir Julianą Draxlerį. Visgi iki mačo pabaigos Vokietija nesugebėjo įmušti įvarčio ir mačas baigėsi 0–0. Šis rezultatas ypač netiko Ukrainai, kuri jau nebeturi šansų žengti į aštuntfinalį.