Vokietija susitvarkė su Ukrainos pasipriešinimu

2016 06 12 23:50

Antrosiose C grupės rungtynėse, pasaulio čempionė Vokietija rezultatu 2:0 įveikė garbingai besipriešinusią Ukrainos rinktinę.

Pavojus

Keista, tačiau pirmasis rimtas pavojus šiose rungtynėse kilo prie Vokietijos rinktinės vartų. Po aštraus perdavimo iš dešiniojo atakos krašto, pavojingai į vartus smūgiavo Yevhenijus Konoplyanka. Tiesa, tą kart užtikrintai žaidė Manuelis Neueris, o vėliau pavojingiau žaidė pasaulio čempionai.

M.Neueris

Vokietijos rinktinės vartininkas jau nuo pat pirmujų rungtynių minučių turėjo darbo ir nė negalėjo pagalvoti apie atsipūtimą. Visų pirma pavojingai smūgiavo jau minėtasis Y.Konoplyanka, o įpusėjus pirmajai rungtynių pusei, po kampinio galva į vartus smūgiavo Evgenas Khacheridi. Šiame epizode ir vėl nerealiai sužaidė 30-metis Miuncheno „Bayern“ vartininkas.

Ukraina

Ukrainos futbolininkai šį vakarą metė labai rimtą iššūkį pasaulio čempionams vokiečiams. Mykhailo Fomenkos auklėtiniai neblogai gynėsi ir gan pavojingai atakavo varžovų vartus. Tiek komandos treneris, tiek sirgaliai tikrai turėtų būti patenkinti Ukrainos futbolininkų žaidimu. Ypatingai gerą atkarpą ukrainiečiai sužaidė pirmojo kėlinio pabaigoje.

Sugrįžimas

Pirmą kartą nuo kovo 20 dienos oficialiose rungtynėse į aikštę žengė „Manchester United“ klubo saugas Bastianas Schweinsteigeris, kuris aikštėje pasirodė iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 5 minutėm. Tiesa, futbolininkas į aikštę buvo išbėgęs ir birželio 4 dieną vykusiose draugiškose rungtynėse su Vengrija. Aikštėje pasirodęs 31-erių metų futbolininkas jau pirmuoju savo prisilietimu prie kamuolio pasiuntė jį į Ukrainos vartus.

Politika

Kad ir kaip dažnai girdėtume, kad nereikia maišyti sporto ir politikos, šio vakaro rungtynėse Ukrainos futbolo aistruoliai tarė savo žodį apie situaciją savo šalyje. Praėjus maždaug 15 pirmojo kėlinio minučių, stadione nuskambėjo pastaraisiais metais itin populiaria tapusi skanduotė „Šlovė Ukrainai – Šlovė herojams“. Po beveik dar 15 minučių stadione aidėjo ir Vladimirui Putinui skirta daina.

Vokietija – Ukraina 2:0 (1:0)