Žinomi visi pusfinalininkai

2008 11 21 0:00

Užvakar vakare paaiškėjo paskutinis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro pusfinalio dalyvis.

Juo tapo šalies čempiono titulą prieš kelias savaites praradęs "Kauno" klubas, savoje aikštėje rezultatu 3:0 sutriuškinęs Klaipėdos "Atlantą" ir įveikęs ketvirtfinalio barjerą.

Žadėję aršiai pasipriešinti klaipėdiečiai jau 11 minutę praleido įvartį, kai tiksliu smūgiu iš toli pasižymėjo Marius Činikas.

Tiesa, "Atlantas" turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau 60 minutę Gvido Juškos atliekamą 11 m baudinį atrėmė "Kauno" vartininkas Laurynas Vertelis. Netrukus rezultatą padvigubino Artūras Rimkevičius, o rungtynių pabaigoje (76 min.) tašką padėjo Dainius Kunevičius.

Į LFF taurės pusfinalį, kurio kovos vyks jau pavasarį, anksčiau pateko Marijampolės "Sūduva", "Šilutė" ir I lygos nugalėtojas Tauragės "Tauras".