„Aistės-LSU-Paradis“ laimėjo trilerį prieš „Hoptrans-Sirenas“

2015 01 03 17:33
Lino Šilkaičio nuotrauka

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) Kauno komandų derbyje pergalę namuose po atkaklios kovos šventė „Aistės-LSU-Paradis“ (9/6), kuri rezultatu 76:72 (14:17, 14:29, 26:10, 22:16) įveikė „Hoptrans-Sirenas“ (5/10).

Pirmajame ketvirtyje abi ekipos žengė koja kojon, o likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes „Aistes“ į priekį išvedė Laura Želnytė – 14:11. Tačiau kėlinio pabaigą atkarpa 6:0 sužaidusios „Sirenos“ po pirmojo kėlinio buvo priekyje 17:14.

Antrajame kėlinyje pasipylė „Sirenų“ tritaškių lietus. 13 taškų be atsako pelniusios kaunietės akimirksniu susikrovė 12 taškų pranašumą – 30:18. Kėlinio pabaigoje iš toli taikliai atakavo Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė ir Gintarė Jasiunskaitė, taip leisdamos „Sirenoms“ po dviejų ketvirčių pirmauti jau 18 taškų skirtumu – 46:28.

Po didžiosios pertraukos „Aistės“ grįžo susikaupusios ir jau ketvirčio viduryje sumažino savo atsilikimą iki 9 taškų – 42:51. Jolantos Marmienės ir Lauros Svarytės vedamos „Aistės“ trečiąjį kėlinį laimėjo rezultatu 26:10, o prieš lemiamą ketvirtį „Sirenos“ buvo priekyje jau vos 2 taškais – 56:54.

Paskutiniame ketvirtyje kova vyko taškas į tašką, o likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes, į priekį jau išsiveržė „Aistės“ – 64:62, tačiau taikliai baudos metimus realizavusi G. Jasiunskaitė vėl atstatė lygybę (64:64). Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, po taiklių metimų į priekį išsiveržė „Aistės“ (72:68), tačiau iš toli pataikiusi Ele-Riin Tammik sugrąžino intrigą – 72:74. Taikliai baudos metimus sumetusi Greta Tamašauskaitė leido „Aistėms“ švęsti pergalę rezultatu 76:72.

„Aistės-LSU-Paradis“: M.Petrauskaitė 21, N.Skadaitė (6 kld.) 16, G.Tamašauskaitė 13, L.Svarytė (9 atk. kam., 28 naud. bal.) ir J.Marmienė (8 atk. kam.) po 12.

„Hoptrans-Sirenos“: R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė 17, G.Jasiunskaitė 15, A.Baronėnaitė 14, R.Knyzaitė (6 rez. perd.) 10, K.Balčiūnaitė (9 atk. kam., 15 naud. bal) 7.