„Barcelona“ tik per pratęsimą palaužė ALBA

2015 02 28 7:51

„Barcelona“ (5-3)  klubas savo žiūrovų akivaizdoje per pratęsimą 92:82 (13:14, 27:18, 19:14, 18:31) pranoko Belyno ALBA (3-5) ir Eurolygos „Top 16“ etape iškovojo antrąją pergalę iš eilės bei atsirevanšavo varžovams už pralaimėjimą jų arenoje pirmajame rate.

Katalonai dominavo beveik viso susitikimo metu, o trečiajame kėlinyje netgi buvo įsiveržę į priekį 16 taškų skirtumu – 50:34.

Vokiečiai nepasidavė ir puikiai sužaidę ketvirtąjį kėlinį išlygino rezultatą (75:75) bei Leono Radosevičiaus dvitaškio dėka išplėšė pratęsimą – 77:77.

Pratęsime gerokai stipresni vėlgi buvo šeimininkai, kurie spurtavo 9:0 ir pabėgę į priekį užsitikrino pergalę.

„Barcelona“: Jutinas Doellmanas 17, Ante Tomičius 16, Juanas Carlosas Navarro 14, DeShuanas Thomasas ir Tomašas Satoansky po 11 (8 rez. perd.)

ALBA: Alexas Renfoe ir Reggie Reddingas po 20, Leonas Radosevičius 19.