„Budivelnik“ žengė į ketvirtfinalį

2014 03 12 8:49
Darjušas Lavrinovičius AFP/Scanpix nuotrauka

Darjušo Lavrinovičiaus, Dainiaus Šalengos ir Michailo Anisimovo atstovaujamas Kijevo „Budivelnik“ klubas – Europos taurės turnyro ketvirtfinalyje.

Ainaro Bagatskio ir Pauliaus Juodžio treniruojama Ukrainos komanda antrose aštuntfinalio rungtynėse išvykoje 76:71 (22:12, 17:18, 18:14, 19:27) antrą kartą nugalėjo Nantero JSF ekipą bei žengė į kitą etapą.

Pirmajame tarpusavio susitikime Kaune 86:82 taip pat pergalę šventė „Budivelnik“.

„Lietuviškasis“ Kijevo klubas ketvirtfinalyje susitiks su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ poros nugalėtoju. Po pirmojo mačo šešių taškų pranašumą turi serbai.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Lavrinovičius aikštėje praleido 27 minutes, pelnė 15 taškų (2/4 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 8/10 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 10 pražangas, 5 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 23 naudingumo balus.

Šalenga per 23 minutes pelnė 10 taškų (2/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, 3 kartus suklydo, sykį prasižengė bei surinko 8 naudingumo balus.

Anisimovas ant parketo praleido 16 minučių, pasižymėjo 6 taškais (3/5 dvitaškių, 0/1 baudos), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, užsidirbo 1 bloką, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

JSF: Deshaunas Thomasas 17, Willas Danielsas 14, Johanas Passave'as 13, Trentonas Meachamas 12.

„Budivelnik“: DaJuanas Summersas 18, Darjušas Lavrinovičius 15 (9 atk. kam.), Dainius Šalenga 10.