„Dzūkija“ patampė nervus dar vienam favoritui

2015 10 04 21:17
Nuotrauka iš bcdzukija.lt

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai sunkiai, bet pasiekė antrąją pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate. Uostamiesčio klubas išvykoje 67:62 (23:13, 7:20, 18:14, 19:15) palaužė Alytaus „Dzūkijos“ ekipą (0/2).

Likus žaisti tris minutes „Dzūkija“ dar buvo priekyje 57:54. Vis dėlto agresyviu žaidimu „Neptūnas“ persvėrė rezultatą, o lemiamą žodį tarė svarbų tritaškį pataikęs Arvydas Šikšnius.

Statistika. „Neptūnas“: Donatas Zavackas ir Danielis Ewingas po 12, Arvydas Šikšnius 9, Martynas Mažeika ir Simas Galdikas po 8.

„Dzūkija“: Adamas Lapeta 10 (8 atk. kam.), Martynas Paliukėnas, Osvaldas Mačernis ir Giedrius Gustas po 9.

Startas. „Neptūnas“ galingai pradėjo rungtynes. Jau pirmojo kėlinio pabaigoje klaipėdiečiai užtikrintai pirmavo 21:11. Atrodė, kad intrigos tikėtis net neverta, tačiau antrajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis. „Dzūkija“ laimėjo ketvirtį 20:7 ir sugrąžino pusiausvyrą. Dramatiška kova užsitęsė iki paskutinių minučių.

Šūvis. „Neptūno“ pergalę įtvirtino Arvydas Šikšnius. Likus žaisti 2 minutes krepšininkas pataikė sudėtingą tritaškį per rankas ir padidino skirtumą iki 61:57.

3. Tik trys žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių. Alytiškių gretose vienintelis Adamas Lapeta surinko 10 taškų.

54. Tik tokiu procentu „Dzūkijos“ krepšininkai metė baudų metimus. Tikslą pasiekė vos 14 iš 26 alytiškių mestų baudų metimų. Jei ne prastas baudų pataikymas, gal ir galutinis rezultatas būtų buvęs „Dzūkijos“ pusėje.