„Dzūkijos“ išvyka į Kėdainius baigėsi pergalingai

2015 04 23 20:21
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

BEKO-LKL reguliariojo sezono finiše pergalę iškovojo „Dzūkijos“ (21-18) krepšininkai. Alytiškiai svečiuose 93:69 (23:12, 31:13, 18:23, 21:21) nugalėjo „Nevėžį“ (7-31).

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos taikliais metimais (5:4). Tačiau tada „Dzūkija“ surengė spurtą ir nutolo (5:12). Po Osvaldo Mačernio taiklaus tolimo metimo skirtumas pirmą kartą rungtynėse išaugo iki dviženklės ribos – 12:23.

Antrojo kėlinio pradžioje alytiškiai toliau tolo ir pranašumas išaugo iki 18 taškų (12:30). Netrukus skirtumas perkopė 21 taško ribą (14:35). Po dviejų kėlinių svečiai buvo susikrovę 25 taškų persvarą – 25:54.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai sugebėjo šiek tiek sumažinti skirtumą (29:54). Aikštelės šeimininkai atsakė spurtu 12:2 (48:72).

Prabėgus penkioms ketvirto kėlinio minutėms „Dzūkija“ turėjo solidžią 19 taškų persvarą (65:84). Per likusias minutes komandos dar spėjo apsikeisti taškais ir lengvą pergalę šventė alytiškiai – 69:93.

„Nevėžis“: V. Volkus 22 tšk., A. Aleksandrovas 11 tšk., M. Monroe 10 tšk., T. Davisas (8 atk. kam.) ir R. Camphoras po 9 tšk., R. Biliartas 8 tšk.

„Dzūkija“: P. Dambrauskas 20 tšk., T. Lekūnas 16 tšk., R. Juknevičius 12 tšk., M. Paliukėnas (7 atk. kam.) 10 tšk., F. Dmitrievas 9 tšk., O. Mačernis (6 atk. kam.) 8 tšk.